Netflix 5 Aydır çalıntı Netflix hesabı kullanıyorum

Gavur adamdan hellalik mi isteyeyim :D istediği zaman girebilir ve şifreyi değişebilir ama adam hesaba girmiyor

bilmiyorum belki 12 ay falan gerekiyorsa dava açmak için bazen aklıma kötü kötü düşünceler geliyor neyse ben en iyisi çıkayım
Neden gavur adamın bir hakkı olamaz mı? Gözünüzde dünya üzerindeki tüm hak müslümanların mı ? Gavurun malını çalıp , habersizce ödediği şeyleri kullanmak hakka girmek sayılmaz mı ? Düşünce tarzına bak bir de gülmüşsün yazık. Kendini avutuyor bir de "istediği zaman girebilir " diye. Başkasına gavur diyecek kadar inançlıyız ama hakta yeriz problem yok.

Arkadaşlar shado Killer diye birini takip ediyordum, link beleş Netflix hesapları diye link atmıştı ben de oradan Netflix hesabı kullanıyorum, belki 6 7 ay olmuştur. iTunes üzerinden faturulanıyor, şifre veya e posta değişmedim, profil değiştirdim fakat adam hesaba bile girmiyor, sizce sıkıntı olur mu, çıkmalı mıyım? Bazen acaba dava açar mı falan diye düşünüyorum başıma bela almak istemem.
Kul hakkı. :D

Boşver beleş mal ne güzel işte bende de vardı aynısı. Adamın 2 ay sonra hesabı aklına geldi herhalde aldı elimden umrumda bile değil para vermedim çünkü.
Sende adam elinden alana kadar kullan. Adamın umrunda olsa girerdi hesabına zaten.

Neden gavur adamın bir hakkı olamaz mı? Gözünüzde dünya üzerindeki tüm hak müslümanların mı? Gavurun malını çalıp, habersizce ödediği şeyleri kullanmak hakka girmek sayılmaz mı? Düşünce tarzına bak bir de gülmüşsün yazık. Kendini avutuyor bir de "istediği zaman girebilir " diye. Başkasına gavur diyecek kadar inançlıyız ama hakta yeriz problem yok.

Yav ne duyar kastın Allah aşkına karşına beleş bir şey çıksa almayıp sahiplerine hesaplarınız çalındı şifrenizi değiştirin mi diyeceksin boş duyar kasma ya

Yav ne duyar kastın Allah aşkına karşına beleş bir şey çıksa almayıp sahiplerine hesaplarınız çalındı şifrenizi değiştirin mi diyeceksin boş duyar kasma ya
Hesaplarınız çalındı demesemde kullanmam. Herkesi kendi karakterinizde sanmayın var olduğunu varsayarak yapıyorum bu yorumu. Allahı büyük yazan adama bak çatır çatır kul hakkına giriyor gerçekleri söyleyince de boş duyar oluyor. Zoruna mı gitti gerçekler ? :D

Hesaplarınız çalındı demesemde kullanmam. Herkesi kendi karakterinizde sanmayın var olduğunu varsayarak yapıyorum bu yorumu. Allah'ı büyük yazan adama bak çatır çatır kul hakkına giriyor gerçekleri söyleyince de boş duyar oluyor. Zoruna mı gitti gerçekler? :D.

Benim günahlarıma veya sevaplarıma sen karışacak değilsin sadece uyarabilirsin önce kendine bak kendindeki kusurları gör hiçbir insan dört dörtlük değildir.

Hesaplarınız çalındı demesemde kullanmam. Herkesi kendi karakterinizde sanmayın var olduğunu varsayarak yapıyorum bu yorumu. Allahı büyük yazan adama bak çatır çatır kul hakkına giriyor gerçekleri söyleyince de boş duyar oluyor. Zoruna mı gitti gerçekler ? :D
Merhaba.
Farkında değilsiniz sanırım ama konu sahibi bu konuyu "Çalıntı hesap kullandım, cehennemlik miyim?" diye açmadı. Konu sahibi bu konuyu "Çalıntı hesap kullandım, adam bana dava açar mı?" gibisinden bir konu açıp sorusunu sordu. Sen içine "kul hakkına girersin" gibisinden yorum yazıyorsun doğrudur, kul hakkına girer ama büyük ihtimalle konu sahibinin umrunda değil ve bu benim de umrumda olmazdı.
O yüzden bu konuyu daha fazla uzatmayın ikinizde, kavga etmeyin. @Kagan Ama 3.02 @kerembzd1934

Merhaba.
Farkında değilsiniz sanırım ama konu sahibi bu konuyu "Çalıntı hesap kullandım, cehennemlik miyim?" diye açmadı. Konu sahibi bu konuyu "Çalıntı hesap kullandım, adam bana dava açar mı?" gibisinden bir konu açıp sorusunu sordu. Sen içine "kul hakkına girersin" gibisinden yorum yazıyorsun doğrudur, kul hakkına girer ama büyük ihtimalle konu sahibinin umrunda değil ve bu benim de umrumda olmazdı.
O yüzden bu konuyu daha fazla uzatmayın ikinizde, kavga etmeyin. @Kagan Ama 3.02 @kerembzd1934
Tamam.

Hesaplar genelde yurtdisindan çalındığı icin dava açmaz, açsa bile uluslararasi mahkeme falan uğraşmaz kimse. Hem 7 ay olmuş, hukukta 6 ay içinde dava açma hakkin var, lakin hesap konusunda açabilir mi hala açma hakkı var mı bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı