5 bin TL telefon önerisi

@TerVQkW Note 11 kamera olarak daha iyi falan değil. Oyun oynamıyor diye daha güçsüz işlemci alınmalı diye bir şey yok. Daha iyi sisteme sahip olduğu falan da yok. Açıkça M23 daha iyi olan taraf donanım tarafında. Kamera olarak da M23 biraz daha iyi.

@TerVQkW Note 11 kamera olarak daha iyi falan değil. Oyun oynamıyor diye daha güçsüz işlemci alınmalı diye bir şey yok. Daha iyi sisteme sahip olduğu falan da yok. Açıkça M.23 daha iyi olan taraf donanım tarafında. Kamera olarak da M.23 biraz daha iyi.

GM 22 Plus 128 GB siyah cep telefonu (resmi distribütör garantili)
Samsung Galaxy M.23 5G 128 GB (Samsung Türkiye garantili)realme 8 6/128 GB cyber Silver Dual.
Bu 3 birini tercih edeceğim başlarda Reeder P13 Blue Max Pro düşünüyordum vasat bir telefon bence vazgeçtim M.23 arkadaşımda var bende beğiniyorum GM22 de güzel kararsızım şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
GM 22 Plus 128 GB siyah cep telefonu (resmi distribütör garantili)
Samsung Galaxy M.23 5G 128 GB (Samsung Türkiye garantili)realme 8 6/128 GB cyber Silver Dual.
Bu 3 birini tercih edeceğim başlarda Reeder P13 Blue Max Pro düşünüyordum vasat bir telefon bence vazgeçtim M.23 arkadaşımda var bende beğiniyorum GM22 de güzel kararsızım şu an.

Kesinlikle M23. Diğer modeller - özellikle GM - daha kötü, M23'e göre.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı