5 Dolorax, biraz Arveles tek seferde yutulur mu?

Doktora gerek olduğunu sanmıyorum.

Yarım saat olmuştur doktora gerek yok ama hala başım ağrıyor.

Nasıl?
Biliyor musunuz şuan acile gitseniz hem baş ağrınıza çözüm bulurlar hem de aldığınız ilaçlardan dolayı olabilecek sıkıntıları önleyebilirler. Normal bir baş ağrısı değil sanırım 7 hap aldığınıza göre.

Nasıl?
Doktor ağrı kesici verirken ağrının türüne ve şiddetine göre verir. Demek ki o ilaçlar hafif kalıyor. 10 tane de içseniz nafile. Üstelik midede çözüldükleri için sindirimi olumsuz etkilerler. Bunun için de doktor o ilaçlarla birlikte mide koruyucu verir.

Biliyor musunuz şu an acile gitseniz hem baş ağrınıza çözüm bulurlar hem de aldığınız ilaçlardan dolayı olabilecek sıkıntıları önleyebilirler. Normal bir baş ağrısı değil sanırım 7 hap aldığınıza göre.

Uyumayı deneyeceğim geçer belki.

Nasıl?
Kardeşim nasıl doktora gerek olmuyor?
İlaç ile zehir arasındaki fark dozdur. Dozundan fazla ağrı kesiciler ağrıyı kesmez. Doktora gerek yok deyip doktor kontrolü dışında ilaç kullanırsan tez cenazeni kılarlar haberin olsun.

Kardeşim nasıl doktora gerek olmuyor?
İlaç ile zehir arasındaki fark dozdur. Dozundan fazla ağrı kesiciler ağrıyı kesmez. Doktora gerek yok deyip doktor kontrolü dışında ilaç kullanırsan tez cenazeni kılarlar haberin olsun.

Şu an uyandım sorun yok sadece midem ağrıyor tavsiyeler için sağ olun.

Uykuda kusarsanız nefes alamazsınız, bu sizin için kötü olur. Eğer kusmaktan korkuyorsanız bu gece uyumayın.

Zaten ne kadar istesem de uyuyamadım sabah 7 gibi biraz uyudum ama şu an iyi gibi sadece midem ağrıyor.

Son düzenleme:
Biraz önce çok başım ağrıyor diye 5 dolorax içtim, sanırım 2 tane de arveles içtim. Biraz midem bulanıyor ve daha çok başım ağrıyor. Kusmamak için de başka bir şey içtim. Ne yapmalıyım? (16 yaşındayım)

Sen ölmeyi falan mı hedefliyorsun arveles zaten tek başına yetiyor hangi mantıkla içtin veya şöyle sorayım kim dedi sana bunu.

Geri
Yukarı