Çözüldü 5 günlük devamsızlık ile belge alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Merhaba, sanırım 5 günden fazla özürsüz devamsızlığımız olduğunda belge alamıyoruz. Benim 4,5 gün özürsüz devamsızlığım var.
Ancak Cuma günü 3 ders geç geldim ve bugün de hiç gitmiyorum. Bu devamsızlıklar hala işlemedi.

5 günlük devamsızlığı şu an da hala işlerler mi? İşlerlerse belge alabilir miyim? Belge almamamın -'leri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Özürsüz 5 günü geçerse belge alamıyorsun, 5 gün olduğu için alabilirsin. Bir de belge alamamamın tek eksisi o kağıt parçasını alamamış oluyorsun, bu kadar.

Konu ilkokul ve ortaokul kategorisindeymiş. Şimdi fark ettim. Eğer ortaokul ya da ilkokul öğrencisiysen ortaokulda böyle bir uygulama bulunmuyor. Onu belirteyim.
Özürsüz 5 günü geçerse belge alamıyorsun, 5 gün olduğu için alabilirsin. Bir de belge alamamamın tek eksisi o kağıt parçasını alamamış oluyorsun, bu kadar.

Konu ilkokul ve ortaokul kategorisindeymiş. Şimdi fark ettim. Eğer ortaokul ya da ilkokul öğrencisiysen ortaokulda böyle bir uygulama bulunmuyor. Onu belirteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Teşekkür ederim, 7. sınıfım ama kağıt dışında bir eksisi yoksa çok önemli değilmiş zaten.
Devamsızlıklar işlenirse alamazsın

(eğer ortaokuldan aşağı isen alabilirsin)
7. sınıfa gidiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı