5 Mbps ve üstü upload veren ISS önerisi

Azat ÇETİN

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba;

Twitch'te yayın yapıyorum, şu anda 3.75 Mbps uploadım var fakat 10Mbps çıkarmak istiyorum kaliteli bir içerik için.

5Mbps üstü upload sağlayan kafi fiyata bir paket veya internet var mı tavsiye edebiliceğiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet'in YAPA olarak var olduğu santrale 300-400 metre mesefedeyseniz ancak onlar sağlayabilir. Onun dışında cebinizden fazladan para çıkmadan 5 Mbps ve üzeri upload almanız çok zor.
Teşekkürler cevap için, mecbur Superbox çektirdim 20down 5up 179tl uygun bir fiyat değil ama yapıcak birşey yok ülke olarak çok geri olduğumuz için baya bir süre bu şekilde devam eder bu internet piyasası. Huawei'nin 5G Routerlar TR ye gelince bunlarda hiperbox diye 40down 40up verip kandırmaya devam ederler.

10 Mbps kurumsal hizmet için binlerce lira isteyip binlerce satış yaparken neden ev kullanıcısına yüksek upload versinler ?

Bu ülkede yer alan mobil ve sabit servis sağlayıcıların başına şu forumundan 10 tane adam koy, 5 yılda TT'nin geldiği noktayı en az 5 katına katlarlar.

Bu kadar saçma sapan iş yapan kurumlar ancak bizde var oluyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı