5 tane RX580 8 GB ile mining yapılır mı?

HasanMucahit

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık olarak 30bin TL bütçem var, 5 tane RX580 8 GB ekran kartı alsam bana karı olur mu? Açıkçası bu işlere girmeyi çok istiyorum, başkalarının altında çalışmaktansa (bilmiyorum belki hem başkalarının altında çalışıp hem buradan para kazansam fena olmazdı ama çok uğraş istiyor bu işler diye duydum )sizce uygun mudur? İleride iyi para kazanırsam ekran kartı arttırmayı da düşünüyorum, eğer varsa bu ekran kartı daha iyi olur dediğiniz bir ekran kartı onu da düşünürüz.

Kesinlikle hayır. Hiç kâra geçemezsin. Donanım arşivinin son attığı videoyu izle.

Düzenleme: Kâr olarak demek istediğim aylık olarak elbette para kazanacak fakat kartların zararını kapatmak aylar sürecek. Bu yüzden o zamana kadar bence değer düşer ve kâr olmaz diyorum. Cümleyi yanlış kurmuşum, kusuruma bakmayın.

Kafam karıştı karlı değilse neden yapılıyor bu iş herkeste 20 tane ekran kartı falan mı var bana aylık 4 bin TL getirisi olsa gayet de yeter gibi geliyor.

Kesinlikle hayır. Hiç kâra geçemezsin. Donanım arşivinin son attığı videoyu izle.

ytd

YTD yazabilirsiniz hocam. Tehlike. 😄

Hayır 5600 XT'nin hashrate'i daha yüksek yani olan bu. O videoyu izledim adam 1250 TL fatura ödeyip 14.500 TL kazanmış gerisini boş ver. Millet ekran kartı paralarını çıkartmaya ev, araba almaya başladı. Şu anda zarar eden kimse yok bu işten.

Yeni konular

Geri
Yukarı