5 veya 10 TL gibi fiyatlara Cyberpunk 2077 almak mantıklı mı?

Bence mantıklı evet bu da hak ihlali ama en azından korsana bulaşmıyorsunuz. Bilgisayara virüs girme ihtimalini düşünerek bence mantıklı.

Bu işlerden az çok anlıyorsanız virüs sizin için sorun bile olmuyor doğru bağlantılardan ve sitelerin karşınıza çıkardığı virüslü dosyalardan uzak durup indirirse 5 TL vermeden indirmiş olur veya 15-25 TL'ye seçtiğiniz 3 tane oyunu Steam üzerinden size verilen hesaplardan oynayabileceğiniz hesaplar satıyorlar bu sistem şöyle çalışıyor 1 Steam hesabına oyunları alıyorlar 50 100 kişiye bu fiyatlardan o hesabı satıyorlar aynı anda Online olmayan oyunları oynayabiliyorsunuz bu en azından mantıklı olabilir.

Hesaplar çok sıkıntılı oluyor, korsan indirmek daha mantıklı.
Cyberpunk ve RDR almıştım Cyberpunk'da sorun çıkmadı bitirdim ama RDR hyesapları çok sıkıntılı herhalde 2 hesap aldım ikisinde de sıkıntı çıktı oyunu bitiremedim.
RDR hesabı lacaksan alma bence.

Bu korsandan daha kötü. Korsanda büyük bir şirketin ürettiği bir ürün (C)alınıp internette dağıtılırken, bunlar birilerinin para biriktirip oyun aldıkları hesaplar. Çalıntı hesaplar satılıyor.

Doğru fakat bilgisayara yabancı dosya indirmiyoruz en azından. Ben torrenten vs. daha güvenilir olduğunu düşünüyorum.

Bu şekilde oynadım bitirdim. Alınabilir, üstelik GFN ile oynadım. Kesinlikle korsandan daha mantıklı. 5 10 TL çok iyi bi' miktar.

O hesapların sürekli şifresi değişiyor, çalınıyor bir şeyler oluyor. Korsandan farkı da yok. Almayın.

Bu korsandan daha kötü. Korsanda büyük bir şirketin ürettiği bir ürün (C)alınıp internette dağıtılırken, bunlar birilerinin para biriktirip oyun aldıkları hesaplar. Çalıntı hesaplar satılıyor.

Evet öyle yapanlar var ama genelde sistem şöyle çalışır bir Steam hesabına bu Online olmayan oyunları alıp 50 60 kişiye satıyorlar bu 60 kişide aynı Steam hesabından aynı anda oynayabiliyor güvenilir bir yerden alırsanız tabii.

Ben torrenten vs. daha güvenilir
Torrent kullanırken eğer proxy ve VPN kullanırsanız ağ kimliğinizi sıradan kullanıcılardan gizlemiş olursunuz. İndirdiğiniz şeyi kurmadan önce Kaspersky, Malwarebytes gibi yerlerden kontrol ederseniz, virüsten de korunursunuz. Ayrıca doğru grupların bağlantılarından indiriyorsanız korsan çok riskli değil. Hak ihlali olduğu ve yasal olmadığı için korsanı desteklemiyorum, aksi halde virüsler başa çıkılabilecek şeyler.
güvenilir bir yerden alırsanız tabii.
Bu tarz hesapları satan güvenilir bir yer mi olur hocam, gözünüzü seveyim.

Doğru fakat bilgisayara yabancı dosya indirmiyoruz en azından. Ben torrenten vs. daha güvenilir olduğunu düşünüyorum.

Az önce arkadaşa dediğim gibi bu işlerden anlıyorsanız hiç virüs bulaşmadan 5dk da 5 10TL harcamadan indirebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı