5 veya 10 TL gibi fiyatlara Cyberpunk 2077 almak mantıklı mı?

Torrent kullanırken eğer proxy ve VPN kullanırsanız ağ kimliğinizi sıradan kullanıcılardan gizlemiş olursunuz. İndirdiğiniz şeyi kurmadan önce Kaspersky, Malwarebytes gibi yerlerden kontrol ederseniz, virüsten de korunursunuz. Ayrıca doğru grupların bağlantılarından indiriyorsanız korsan çok riskli değil. Hak ihlali olduğu ve yasal olmadığı için korsanı desteklemiyorum, aksi halde virüsler başa çıkılabilecek şeyler.

Bunları bilmeyen veya uğraşmak istemeyen insanlar için hesap almak daha mantıklı.

Torrent kullanırken eğer proxy ve VPN kullanırsanız ağ kimliğinizi sıradan kullanıcılardan gizlemiş olursunuz. İndirdiğiniz şeyi kurmadan önce Kaspersky, Malwarebytes gibi yerlerden kontrol ederseniz, virüsten de korunursunuz. Ayrıca doğru grupların bağlantılarından indiriyorsanız korsan çok riskli değil. Hak ihlali olduğu ve yasal olmadığı için korsanı desteklemiyorum, aksi halde virüsler başa çıkılabilecek şeyler.

Bu tarz hesapları satan güvenilir bir yer mi olur hocam, gözünüzü seveyim.

Bu işi ticarete döken firmalaşan bir sürü kişi yer var.

Korsan desteklemiyorum, ancak birileri illa korsan indirecekse korsan için güvenli bir yerler belirtebilirim. Ban sebebi mi bilmediğim için çok rahat yazamıyorum. Dediğim gibi, birilerinin çalınmış hesaplarını kullanmaktan daha etik geliyor bana.

Technopat’ta satan bazı kişiler var onlardan almayı düşünüyordum. Eskiden bilgisayar Çince olana kadar çoğu oyunu korsan oynadığım için artık korsan oyun indirmek pek istemiyorum. Neyse indirimi bekleyeceğim 100 TL’ye kadar düşüyordu galiba. Kaldırmazsa iade ederim.

Mâlum oyunun fiyatı fazla. Sistemimin oyunu kaldırıp kaldırmayacağı da şüpheli. En azından denemek için bu şekilde satılan hesapları almak mantıklı mı?

Hocam @DDLAO hocamdan alınız 5 veya 10 TL'ye satıyordu. Sonra GeForce NOW'a kayıt olun isterseniz sisteminiz çöp olsun bedavaya oynayabilirsiniz GeForce NOW'dan sadece 1 saat sonra çık gir yapın kaldığınız yerden devam edin. GT1030 sistemde normalde 5 FPS verirken GeForce NOW'da 12Mbps internet ile 30 40 FPS alıyorum ve gayet akıcı. Oyunu Steam hesabı olarak satıyor @DDLAO

Geri
Yukarı