5 yıllık oyuncu broşu nasıl kazanılır?

Konuyu toparlayayım 5 yıllık tecrübe jetonu için Steam'de satın alma süresi 5 yılı doldurmuş herhangi bir Counter Strike sürümü (1.5 - 1.6 v.s.) olması gerekiyor ve bu sürecin sonunda CS:GO'da 5 yıllık tecrübe jetonu alıyorsunuz.
Onu biliyorum da ben hediye kısmına takıldım acaba sorun oluyor mu hediye olunca diye.
Herhangi bir sorun oluşturmaz.

Herkes güzel şeyler açıklamış ama benim hesapta, hesap detaylarına baktığım zaman 2018 1.ayın 8'inde CS:GO almışım ama Counter-Strike: Condition Zero bu serisini ise 2017.28 Haziran'da oynamışım hesap detaylarına baktığımda ise ilk oyunumu 2018 de almışım ve benim hesap şu an 4 yıllık seneye 2022 1.ayın 8'inde bana 5 yıllık rozet gelecek mi yani?

Herkes güzel şeyler açıklamış ama benim hesapta, hesap detaylarına baktığım zaman 2018 1.ayın 8'inde CS:GO almışım ama Counter-Strike: Condition Zero bu serisini ise 2017.28 Haziran'da oynamışım hesap detaylarına baktığımda ise ilk oyunumu 2018 de almışım ve benim hesap şu an 4 yıllık seneye 2022 1.ayın 8'inde bana 5 yıllık rozet gelecek mi yani?
Herhangi bir Counter Strike oyununun ilk kütüphanenize eklendiği tarihten itibaren 5 yıl sonra rozet veriliyor diye biliyorum. Oynayıp oynamamanızın bir etkisi yok

Steam profiliniz > Oyunlar > CS:GO kişisel oyun verisi sayfasından ilk cs serisi oyunu satın alım tarihinizi görebilirsiniz. Bu tarihe 5 yıl eklediğinizde 5 yıl, 10 yıl eklediğinizde 10 yıl jetonunun ne zaman geleceğini hesaplayabilirsiniz.

Geri
Yukarı