50.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
50000tr

darked

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam! Uzun zamandır laptop arıyorum. Yeterli bilgi yok, incelemelerle ilgili yardıma ihtiyacınız var. Fiyat 50.000 TL'den fazla değil. 12700/12800xh +3070ti +ddr5

+

Tüm bulduğum bu. Testler yalnızca HP markası için ise. Monster ve casper için bulamıyorum. Monster/casper'a güvenebilir misin? Soft / bios yüksek kalitede mi? HP daha mı iyi?

Şimdiden teşekkürler. Kusura bakmayın belki doğru yazamıyorum, Türkçeyi iyi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Herkese selam! Uzun zamandır laptop arıyorum. Yeterli bilgi yok, incelemelerle ilgili yardıma ihtiyacınız var. Fiyat 50.000 TL'den fazla değil.

+

Tüm bulduğum bu. Testler yalnızca HP markası için ise. Monster ve casper için bulamıyorum. Monster/casper'a güvenebilir misin? Soft / bios yüksek kalitede mi? HP daha mı iyi?

Şimdiden teşekkürler. Kusura bakmayın belki doğru yazamıyorum, Türkçeyi iyi bilmiyorum.
Monster ve Casper iyi markalar değil.

Bu laptobu aldıktan sonra 1000.2000TL'ye 16 GB RAM daha takarsan cidden attığın laptoblardan çok çok daha iyi bir laptob almış olursun.

Neden daha iyi ? : Ekran kartı daha iyi,işlemci daha iyi.

Herkese selam! Uzun zamandır laptop arıyorum. Yeterli bilgi yok, incelemelerle ilgili yardıma ihtiyacınız var. Fiyat 50.000 TL'den fazla değil. 12700/12800xh +3070 Ti +DDR5

+

Tüm bulduğum bu. Testler yalnızca HP markası için ise. Monster ve Casper için bulamıyorum. Monster/casper'a güvenebilir misin? Soft / BIOS yüksek kalitede mi? HP daha mı iyi?

BAĞLANTI
Bu cihazıda tercih edebilirsiniz. Bulduğunuz cihazda gayet güzel.

Monster ve Casper iyi markalar değil.

Bu laptopu aldıktan sonra 1000.2000TL'ye 16 GB RAM daha takarsan cidden attığın laptoplardan çok çok daha iyi bir laptop almış olursun.

Neden daha iyi? Ekran kartı daha iyi, işlemci daha iyi.

İşlemci daha iyi değil 12700H 6900hx yi gerek multi gerek Single de parçalıyor.

Omende gayet güzel arakadasın asusta güzel 8 bin tl fark var bence omen iyidir.

wat değerlerini bilmiyorum ama 3070ti vs 3080 arasında fark yok sayılır bu videoda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese selam! Uzun zamandır laptop arıyorum. Yeterli bilgi yok, incelemelerle ilgili yardıma ihtiyacınız var. Fiyat 50.000 TL'den fazla değil. 12700/12800xh +3070 Ti +DDR5

+

Tüm bulduğum bu. Testler yalnızca HP markası için ise. Monster ve Casper için bulamıyorum. Monster/casper'a güvenebilir misin? Soft / BIOS yüksek kalitede mi? HP daha mı iyi?

Bütçeniz iyi bu bütçeye bu cihazları alabilirsiniz.
Casper'i Monster'i boş verin.
MSI güzel cihaz bir miktar geçiyor bütçenizi.

Geri
Yukarı