50.000 TL'ye MSI GE76 Raider'dan iyisi var mı?

Bütçe
50.000 TL
Hocam ben size bir şey demedim ki? Aksine sizi kayırdım. Konu sahibi ile arkadaşız dediniz onun için sizi de etiketledim. Daha önceki konuda da 2 marka arasında karşılaştırma yapmışsınız. Tekrardan "Monter neden tercih etmiyorsunuz?" diye sormuşlar ondan demistim. Özür dilerim hocam.
Pardon hocam biz sizi yanlış anlamışız.

Hocam ben size bir şey demedim ki? Aksine sizi kayırdım. Konu sahibi ile arkadaşız dediniz onun için sizi de etiketledim. Daha önceki konuda da 2 marka arasında karşılaştırma yapmışsınız. Tekrardan "Monter neden tercih etmiyorsunuz?" diye sormuşlar ondan demistim. Özür dilerim hocam.
Ben birşey demedimki sadece sormasında ne var demiştim, yanlış anlaşılma olmuş, neyse.

@Asmaka @Bilmem7342627 hocam sizin konuyu yazmanızla milletin verdiği cevaplar arasında çok uçurum var. Şimdi 2 sayfa olmuş millet hala "Monster neden tercih etmiyorsunuz?" diyor. Yani abi sanane. Adam hangi markayı ya da ürünü tercih ederse edebilir. Konuyu okuyun konu dışında cevap yazmayın. O bildirim kısmına falan kişi konunuza mesaj yazdı deyince bir hevesle acaba ne yazdı diye bakıyorlar. Mesaj ise "Monster'ı neden tercih etmiyorsunuz?" bazi konularda böyle saçma saçma şeyler yazıyorlar. Abi gözünüzü seveyim konuyu açan kişi ne istiyorsa ona cevap verin. Onun dışında soru ya da mesaj yazmayın. Adam zaten demiş daha önce yine konu açmıştım diye. İyi olanı da MSI GE76 Raider diye cevap vermişler demiş.

Öncelikle daha önceki konularını görmedim anasayfama düştü bende bakayım kim ne demiş vs diye girdim Monster neden tercih etmiyorsunuz dememde bir sorun yok varsa bile bu sizi değil konu sahibini ilgilendirir ben kullandım memnun kaldım sizde isterseniz deneyebilirsiniz demek istedim MSI laptopunu yurt dışından getirmek yerine öneriydi benimki ben zorla onu yapacaksın bunu yapacaksın demedim ben neden Monster değil de illa MSI dedim veya başka bir marka arkadaş da bunu gayet güzel bir şekilde cevapladı sıkıntınız ne hocam sizin?

Yeni konular

Geri
Yukarı