50-100 TL arası sınav için kamera önerisi

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Zoom üzerinden hocalarımız bizi sınav esnasında izleyecek. Dolayısıyla 50-100 TL bütçe aralığında sadece sınavda işimi görmesi için bir kamera arıyorum. Fazla kaliteli bir şey aramıyorum. Ancak kablolar biraz uzun olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir telefon uygulaması ile telefonunuzu webcam olarak kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. Hatırlamıyorum ismini yazın çıkar internete.

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Zoom üzerinden hocalarımız bizi sınav esnasında izleyecek. Dolayısıyla 50-100 TL bütçe aralığında sadece sınavda işimi görmesi için bir kamera arıyorum. Fazla kaliteli bir şey aramıyorum. Ancak kablolar biraz uzun olursa sevinirim.

Dostum telefonda bir program var İriun Webcam. Bu programlar telefonu aynı bir kamera gibi gösterip kameranı kullanırıyor. Aynı şekilde Droidcam da işinizi görür pek fark göremedim ikisi arasında.

iPhone SE 2020 kullanıyorum. Dediğiniz uygulamaları kullanayım o zaman teşekkür ederim. Ancak yine de ne olur ne olmaz bir kamera tavsiyesi olan var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı