50-150 TL Oyun Kulaklığı Önerisi

Exapterygon

Hectopat
Daha fazla  
Normalde hep Apple'nin kulaklığını kullanıyordum bilgisayarda şimdi ise oyun kulaklığı almaya karar verdim, öneriniz var mı acaba?

Sharkoon RUSH ER2 veya Sharkoon Shark Zone H10 almanızı öneririm.

Sharkoon köklü bir Alman markası korkunuz olmasın Çin'den alıp marka basanlar değiller.

Sharkoon RUSH ER2 yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum memnunum sıkıntısını görmedim, Sharkoon diğer ürünlerine kullananlarda memnun genel olarak sıkıntı çıkarmayan bir marka.

Bence Apple kulaklığı bu fiyata alacağın oyuncu kulaklıklarından daha kaliteli, yerinde olsam hiç değiştirme çabasına girmezdim. Oyuncu kulaklığı performansı almak istiyorsan en az 500 TL cebinden çıkarman lazım. İlla alacağım diyorsan: Rampage Rm-k5 Noble 7.1 Surround Usb Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı - n11.com Bu fiyat bandındaki bütün kulaklıkların hepsi dandiktir, F/P ürünü diye önermelerine bakma sen.

Normalde hep Apple'nin kulaklığını kullanıyordum bilgisayarda şimdi ise oyun kulaklığı almaya karar verdim, öneriniz var mı acaba?

Bu kulaklığı kullanan biriyim ve Cs:Go gibi oyunlarda çok rahat ayak sesleri kasabiliyorum 1 senedir kullanıyorum gayette memnunum fiyatı da çok ideal

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı