50-60 TL Bass Kulaklığı Tavsiyesi

ACAR28

Kilopat
Arkadaşlar bütçem maksimum 50-60 arası fazla artıramam. Güzel bir bass kulaklığı tavsiye edebilirseniz çok memnun olurum. İnternetten sipariş verebilirim. İstanbul içindeyim. Kulaklık olabildiğince F/P ve kaliteli olmasını temenni ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyelerime güvendiğiniz için teşekkür ediyorum, onur duydum.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki müzik performansı HypreX Cloud Stinger'in 2 katı. Onun dışında Philips SHE4306BK/00 Bass+'la aynı performansta. Ki o kulaklık 100 lira. C100SI'da tek olumsuz yanı dışarıya biraz ses vermesi. Onun dışında gayet performanslı bir kulaklık.

Jbl T290 onerebilirim n11.com dan indirimli 65tl ye almıştım kargo ücretsiz belki sende bu fırsatı yakalayabilirsin. Kulaklık muhteşem bas sevenler için.
1519591396898.jpg
1519591402250.jpg

Jbl T290 onerebilirim n11.com dan indirimli 65tl ye almıştım kargo ücretsiz belki sende bu fırsatı yakalayabilirsin. Kulaklık muhteşem bas sevenler için. Eki Görüntüle 283999Eki Görüntüle 284000
Teşekkür ederim lakin hepsiburada sitesindeki yorumlara bakınca o kulaklık biraz soğudum açıkçası.
JBL T290 Kulakiçi Kulaklık CT IE Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri
N11'de dediğiniz gibi ucuza varda satıcısı ne kadar güvenilir bilmiyorum. Biraz tedirginim.
https://www.googleadservices.com/pa...zvT2Ck42uZtGVdWhSN4Hw-L6uzRmYwmwaAiWWEALw_wcB

Çin kaynaklı sitelerden 9-10 dolara Rock Zircon alabilirsin. Aliexpress'de yeniysen 4 dolar indirim veriyorlar 20 küsüre geliyor kulaklık, ben de ondan almayı düşünüyorum; Xiaomi hybrid 1 yıl olmadan seste azalma cızırdama kablo temassızlığı gibi sorunlar çıkararak beni bitirdi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı