50-60 TL Mikrofon Önerisi

MissionTroll

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
İşsiz (öğrenci)
Bu fiyat aralığında çok fazla mikrofon var ve ben en fiyat/performans olanı almak istiyorum. Mikrofon için aşırı bir beklentim yok, kendiminki artık ağzımın içine soksam bile ses almamaya başladı.

İnternette bulduklarım:

Trust Madell Masaüstü Mikrofon + Tripod 2.5 Metre Kablo 21262 GittiGidiyor'da 317326130

Trust 20378 Mico Usb Mikrofon GittiGidiyor'da 317422216

Snopy SN-340M Beyaz Masaüstü Mikrofon Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

Gerçekten çok arada kaldım neredeyse fiyatları aynı ve Trust Madell'in özelliklerini bulamadım. Sitesinde de tam yazmıyor nedense. Onun dışında bu konuda pek bir bilgim yok sadece hassasiyete bakarak mikrofon alınır mı? Bana saçma geldi yardımlarınızı bekliyorum.

Ekstradan öneriniz varsa lütfen paylaşın. Maksimum 100 TL'ye kadar çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyat aralığında çok fazla mikrofon var ve ben en fiyat/performans olanı almak istiyorum. Mikrofon için aşırı bir beklentim yok, kendiminki artık ağzımın içine soksam bile ses almamaya başladı.

İnternette bulduklarım:

Trust Madell Masaüstü Mikrofon + Tripod 2.5 Metre Kablo 21262 GittiGidiyor'da 317326130

Trust 20378 Mico Usb Mikrofon GittiGidiyor'da 317422216

Snopy SN-340M Beyaz Masaüstü Mikrofon Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

Gerçekten çok arada kaldım neredeyse fiyatları aynı ve Trust Madell'in özelliklerini bulamadım. Sitesinde de tam yazmıyor nedense. Onun dışında bu konuda pek bir bilgim yok sadece hassasiyete bakarak mikrofon alınır mı? Bana saçma geldi yardımlarınızı bekliyorum.

Ekstradan öneriniz varsa lütfen paylaşın. Maksimum 100 TL'ye kadar çıkabilirim.
hangisini aldınız

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı