50-60 TL termal macun önerisi

Diegla

Hectopat
Daha fazla  
50-60 TL arası kaliteli bir termal macun önerebilir misiniz? Arkadaşım için konu açıyorum. Laptopta kullanılacak. Kaliteli olur ise bütçeyi biraz aşabilir sıkıntı olmaz.

Arkadaşım bunu almayı düşünüyor. MX-4 2019 Edition sahte termal macun diye duymuştum. Hatta şuanda eski bilgisayarımda sürülü. Bu ürünün sahte çıkma ihtimali var mıdır?

Arkadaşım bunu almayı düşünüyor. MX-4 2019 Edition sahte termal macun diye duymuştum. Hatta şu anda eski bilgisayarımda sürülü. Bu ürünün sahte çıkma ihtimali var mıdır?

2019 sahte zaten öyle bir ürünü yok attığınız ürün gerçek arkadaşın attığı üründe mk oranı 8.5 sizinkide benim attığımın mk oranı 13.5 çok büyük fark var ben size boşuna önermiyorum emin olun.

Arkadaşım bunu almayı düşünüyor. MX-4 2019 Edition sahte termal macun diye duymuştum. Hatta şuanda eski bilgisayarımda sürülü. Bu ürünün sahte çıkma ihtimali var mıdır?
Satıcı Teknobiyotik veya Amazon değilse alınmamalı.

2019 sahte zaten öyle bir ürünü yok attığınız ürün gerçek arkadaşın attığı üründe mk oranı 8.5 sizinkide benim attığımın mk oranı 13.5 çok büyük fark var ben size boşuna önermiyorum emin olun.
Açıkçası bu markayı ilk kez görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı