50 lira oyun önerisi

OnlyNess

Decipat
50 lira bakiyem var, önerebiliceğiniz ucuz ve düşük / orta sistem gereksinimli oyunlar önerir misiniz? Klasik oyunlar dışında örnek; Half-Life vs. Hikaye, co-op vs fark etmez. Ama Katana Zero tarzı oyunlar olursa tadından yenmez.

Sağ ol hocam ama klasik oyunlar hariç dedim. ETS 2 oynamaktan usandım artık yani :D
anladım kankam yani oyuna illaha para vermene gerek yok indir valorant - csgo bilemedin en kötü minecraft falan indir yani para vermene gerek yok parasız da güzel oyunlar var
Sağ ol hocam ama klasik oyunlar hariç dedim. ETS 2 oynamaktan usandım artık yani :D
şu anda bildiğim kadarıyla dead by daylight epic gameste bedava onu da indirebilirsin

Anladım kankam yani oyuna illaki para vermene gerek yok indir Valorant - CS:GO bilemedin en kötü Minecraft falan indir yani para vermene gerek yok parasız da güzel oyunlar var

Şu anda bildiğim kadarıyla Dead by Daylight Epic Games'te bedava onu da indirebilirsin

Hocam klasik oyunlar haric derken, herkesin oynadığı klasik oyunları demek istemiştim. Valorant, CS:GO gibi oyunlardan artık sıkıldığım için alternatif aramaya çıktım ben de. Şu an için Undertale, Hotline Miami, Dead by Daylight var onları oynayalım az bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı