50 liralık kodlar Windows'u orijinal yapar mı?

kubilik1

Hectopat
Daha fazla  
Sağlam lisans diye bir siteden Windows Home kodu aldım ve kodu gerekli yere girip etkinleştirdim. Ancak geçenlerde bir YouTuber "50 liralık kodlar sadece yazıyı siler, orijinal olup tüm özelliklerini kullanmanız için kendi sitesinden alacaksınız" diyordu. Acaba öyle mi yoksa bu ucuz kodlar da aynı işlevi görür mü?

Çalışıyorlar bir sorun olmuyor. Aynı işleve sahip.

OEM Key aldıysan sıkıntı olmaz.

Kodu aldım ve hiçbir sıkıntı çıkmadı. Eğer 1000 liraya aldığımızla aynı işleve sahipse gayet iyi bu keyler o zaman.

Şu ana kadar 2 bilgisayarın hem Windows'unu hem de Office programını OEM key'lerle etkinleştirdim. 2 senedir hiç bir sorun yok. Güvenilir bir satıcıdan OEM key alırsanız sorun olmaz. Yukarıda bir arkadaş OEM ile Retail key arasındaki farkı anlatan bir rehberin linkini koymuş zaten. Orada daha detaylı anlatılıyor.

Sağlam lisans diye bir siteden Windows Home kodu aldım ve kodu gerekli yere girip etkinleştirdim. Ancak geçenlerde bir YouTuber "50 liralık kodlar sadece yazıyı siler, orijinal olup tüm özelliklerini kullanmanız için kendi sitesinden alacaksınız" diyordu. Acaba öyle mi yoksa bu ucuz kodlar da aynı işlevi görür mü?
2 sene önce 5 tl ye yazılım budur dan almıştım halen kullanıyorum herhangi bir sorun çıkmayacaktır. (Windows 10 Pro)
Link: Wİndows 10 Pro Lisans, Windows 10 Pro Key, Windows 10 Lisans, Windows 10

Yeni konular

Geri
Yukarı