50 Liraya Kadar Kaliteli Mikrofon Önerisi

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris / Adana / Osmaniye
Her sene 3 tane mikrofon değiştirmekten sıkıldığım için 5 liralık mikrofonlarımı bi kenara bırakıp adam gibi bi mikrofon alıp gittiği kadar kullanmak istiyorum. Bi mikrofona 50 liradan fazla vermek istemiyorum, zaten sadece Skype'dan konuşmak için kullanıyorum, Türkiye ben şarkı yaparsam dinlemek için hazır değil. Bunu ülkemiz için yapamam. Önerilerinizi bekliyorum :).

Her sene 3 tane mikrofon değiştirmekten sıkıldığım için 5 liralık mikrofonlarımı bi kenara bırakıp adam gibi bi mikrofon alıp gittiği kadar kullanmak istiyorum. Bi mikrofona 50 liradan fazla vermek istemiyorum, zaten sadece Skype'dan konuşmak için kullanıyorum, Türkiye ben şarkı yaparsam dinlemek için hazır değil. Bunu ülkemiz için yapamam. Önerilerinizi bekliyorum :).

Trust 16973 Karaoke Mikrofon - Vatan Bilgisayar

Kullanmadım ama iyi bir ürüne benziyor. Yorumlarına da bakabilirsin Vatan Computer'da. Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini almalısın. Birkaç ay önce 35-36 TL civarına alınabiliyordu bu ürün. Şimdi ise 54 TL. Sanırım bu üründe indirim yok.

MegaManX

Kilopat
Makaleler
23
Yer
Didim
Adı üstünde hocam "Trust" bu markaya her zaman güven adı üstünde "Trust" güvenmek demektir.

KS
HighPixel

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris / Adana / Osmaniye
Adı üstünde hocam "Trust" bu markaya her zaman güven adı üstünde "Trust" güvenmek demektir.
c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg

MegaManX

Kilopat
Makaleler
23
Yer
Didim
Hocam demeye çalıştığım şey bu marka trust marka ya işte bende diyorum ki her zaman güvenilir bir markadır adı bile trust diye geçiyor trust türkçede güvenilir anlama gelir.

Yukarı