50 Liraya Kadar Kaliteli Mikrofon Önerisi

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Her sene 3 tane mikrofon değiştirmekten sıkıldığım için 5 liralık mikrofonlarımı bi kenara bırakıp adam gibi bi mikrofon alıp gittiği kadar kullanmak istiyorum. Bi mikrofona 50 liradan fazla vermek istemiyorum, zaten sadece Skype'dan konuşmak için kullanıyorum, Türkiye ben şarkı yaparsam dinlemek için hazır değil. Bunu ülkemiz için yapamam. Önerilerinizi bekliyorum :).

Her sene 3 tane mikrofon değiştirmekten sıkıldığım için 5 liralık mikrofonlarımı bi kenara bırakıp adam gibi bi mikrofon alıp gittiği kadar kullanmak istiyorum. Bi mikrofona 50 liradan fazla vermek istemiyorum, zaten sadece Skype'dan konuşmak için kullanıyorum, Türkiye ben şarkı yaparsam dinlemek için hazır değil. Bunu ülkemiz için yapamam. Önerilerinizi bekliyorum :).

Trust 16973 Karaoke Mikrofon - Vatan Bilgisayar

Kullanmadım ama iyi bir ürüne benziyor. Yorumlarına da bakabilirsin Vatan Computer'da. Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini almalısın. Birkaç ay önce 35-36 TL civarına alınabiliyordu bu ürün. Şimdi ise 54 TL. Sanırım bu üründe indirim yok.

Adı üstünde hocam "Trust" bu markaya her zaman güven adı üstünde "Trust" güvenmek demektir.
c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı