50 Liraya Yolculuk için Kulak İçi Kulaklık Önerisi

• Konuyu başlatan Mr.Acar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
M

Mr.Acar

Ziyaretçi
3 saat yol gittiğim için şarkı dinlemek hoş ve çok rahat vakit geçirmemi sağlıyor. Ancak evdeki HypreX Cloud Stinger'ın verdiği performansı çok özlüyorum.

5 liralık dandik bir kulaklık kullanıyorum bu yüzden Serkan Kaya'nın sesi resmen Pepee gibi çıkıyor.

Bu yüzden 50-60 liraya yurt dışı dışında kulaklık önerinileri bekliyorum.

Tavsiye edenler, neden tavsiye ettiğini yazarasa memnun olurum.

Xiaomi Piston serisi kulaklıklar öneriliyordu bir kesim tarafından. Kullanıcıları da memnun olduklarını belirtmişti. Ancak orijinal olmayan çok fazla ürün var. Dikkatli olmak gerek.

Xiaomi Piston serisi kulaklıklar öneriliyordu bir kesim tarafından. Kullanıcıları da memnun olduklarını belirtmişti. Ancak orijinal olmayan çok fazla ürün var. Dikkatli olmak gerek.

Peki nerede orijinalini bulabilirim ülke içinde? Aynı zamanda piyasada çok Piston serisi var. Hangisini önerirsiniz?

Jbl T290 ben yeni aldım gayet güzel.

DSR gibi sitelerde 120 lira N11 gibi çoklu satıcılar sitesende 65 lira. Şahsen bu fark beni orijinallik açısından şüphelendirdi. Siz nereden aldınız?

Hepsiburada'dan aldım orijinal kulaklık en basitti ürün özelliklerinde yazıyor.
Ekstra olarak şuan fiyatı 99 TL ben cuma günü indirimde 66 TL iken aldım.

Bu yüzden 50-60 liraya yurt dışı dışında kulaklık önerileri bekliyorum.

AliExpressten KZ-ED2 öneririm.

İnsanlar biraz okumalı...

@Silinen üye dostum ürünün satış sayfasında ürün orijinaldir yazıyorsa öyledir. Zaten kutudan, kaliteden anlarsın.
Açıkçası dediğinizi tam anlamadım biraz daha açar mısınız?

Hepsiburada'dan aldım orijinal kulaklık en basitti ürün özelliklerinde yazıyor.
Ekstra olarak şuan fiyatı 99 TL ben cuma günü indirimde 66 TL iken aldım.

Teşekkürler N11'de galiba Kara Çıkma devam ediyor çünkü her satıcı aynı paraya satıyor.

Başka önerilerinizi de bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı