50 Lirayı Geçmeyen Klavye Önerisi

Slyvio Borin

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Başlıkta da belirttiğim gibi 50 lirayı geçmeyen, en azından 2 yıl idare edecek, tercihen numpad olmayan bir klavye arıyorum. RGB çok önemli değil, mekanik olması da önemli değil ama numpad olmazsa ve boyutları küçük olursa laptop çantasında taşınacak gibi olursa çok iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Başlıkta da belirttiğim gibi 50 lirayı geçmeyen, en azından 2 yıl idare edecek, tercihen numpad olmayan bir klavye arıyorum. RGB çok önemli değil, mekanik olması da önemli değil ama numpad olmazsa ve boyutları küçük olursa laptop çantasında taşınacak gibi olursa çok iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

2 Yıl dayanacak 50 TL olan klavye varsa bana da söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size daha iyi seçenekler sunabilmek isterdim ama bu bütçe dahilinde çok fazla seçenek bulunmuyor. Yine de nümerik (numepad) tuşu olmayan ve 50 TL bandını geçmeyen iki klavye buldum ama sizi iki yıl boyunca idare edebileceklerini sanmıyorum.

10 kuruş cebinizde kalsın şaka maka arkadaşımda var 3 seneden beri kullanıyor memnum gayet.
2 Yıl dayanıcak 50 TL olan klavye varsa bana da söyleyin.
Foruma sormuş sizin böyle yazmaya hakkınız yok herkesin bütçesi farklı olabiliyor.

10 kuruş cebinizde kalsın şaka maka arkadaşımda var 3 seneden beri kullanıyor memnum gayet.

Foruma sormuş sizin böyle yazmaya hakkınız yok herkesin bütçesi farklı olabiliyor.

K4 versiyonu var gayet güzel ama boşluk ve enter sesinden hoş olmayan bir ses çıkıyor basıldığı zaman. Buna göre K4 versiyonunda oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar laptop klavyesi kullanmak istemediğim için klavye önerisi istiyorum. Ürünleri temiz kullanırım o yüzden ortalama bir ürünü 2 yıl rahatlıkla kullanırım, klavyeye çok fazla önem vermediğim için bütçeyi az tuttum. Numpad konusunda klavyeyi küçük tutmak istediğim için böyle istedim, klavye küçük olduktan sonra numpad olup olmaması sıkıntı değil. Ayrıca öneride bulunan herkese çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı