50 Mbps Türk Telekom 1.5-2 çekiyor

BilinErenMeyen

Decapat
Daha fazla  
Türk Telekom 50 Mbps paketi kullanıyorum ve geçtigimden beri hep hatalı. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim de 50 Mbps TT internet var, maksimum 20 Mbps gördüm. Hem telefonla, hem de bilgisayarla speed test yaptım. Müşteri hizmetlerini arasak da sorunu gidermediler. Gönül ister yavaş internet bahanesiyle tarifeden cayma hakkımızı kullanalım ve Kablonet'e veya Türknet'e geçelim.

Bizim de 50 Mbps TT internet var, maksimum 20 Mbps gördüm. Hem telefonla, hem de bilgisayarla speed test yaptım. Müşteri hizmetlerini arasak da sorunu gidermediler. Gönül ister yavaş internet bahanesiyle tarifeden cayma hakkımızı kullanalım ve Kablonet'e veya Türknet'e geçelim.
aynen türk telekom alt yapı ne kadar desteklerse vermek yerine kafasına göre veriyor

aynen türk telekom alt yapı ne kadar desteklerse vermek yerine kafasına göre veriyor
Keşke altyapının yetersiz olduğunu bilseydik 25 Mbps alırdık. Bari altyapı ne kadar destekliyor haber verip de alsak. Kablonet'ten yan mahalledeki evimiz için 100 Mbps aldık, gerçekten 100 Mbps hız alıyoruz istikrarlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı