50 Mbps'ye kadar modem tavsiyesi

Mehmet Sezer

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. TürkNet kullanıcısıyım altyapımın 50 Mbps'ye kadar desteklediğini öğrendim ben de çok eski ADSL bir modem vardı. Hızım artsın diye yeni modem sipariş verdim(Asus). Daha sonra araştırırken şu modemi buldum. ASUS'un sinyal gücü düşük yazıyor yorumlarda TP-Link gayet iyi yorum almış. Sizce hangisi iyidir? Bir tavsiye verir mi, bilgili arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS DSL N16 kullanıyordum TurkNet ADSL ile. 1.5 yıl sonra kopmalar başladı ve TTNET'in verdiği ZyXEL modem ile devam ediyorum.

Attığınız üründeki yorumlarda ürünün o kadar iyi olmadığı söyleniyor. Kullanıcıların deneyimlerini dinleyin.

VR1200 çok iyi modem. Bende modemimi satıp bunu almak istiyorum. 5Ghz hızlarına bakacak olursak;

VR1200: 867 Mbps
Asus: 433 Mbps

Asus'un antenli olduğuna bakmayın arada çekim gücü olarak fazla bir fark yoktur hatta VR1200 daha iyi olabilir. Modemin yorumlarına bakarsanız anlarsınız. Tabi ki kara sizin ben olsam TP-Link alırdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı