50 Milyon size çıksa ne yapardınız ?

Jim Carry'nin Babamın Penguenleri isimli filmde ki oturduğu ev gibi lüks otel tarzı bir site yaşantım olurdu. Bahçeli evin olacak it kopuk dadanacak uğraşmak istemiyorum. :) İlk olarak altıma lamborghini alırdım. Evimin bir odasını bilgisayar odası yapardım. Hatta bir duvarı boydan boya monitör ile kaplardım. :D Ekran kartı ramini kullanacaz sonunda. :) Belli bir kısmını bankaya koyar onun da faizini yerdim. Bir işe girip çalışmazdım. Kafama göre sinemaya giderdim. Ülke gezerdim. Yaz olduğunda tatilin canına okurdum. Kral dairesinde bile olsam minibara dokunmazdım. :D Hayatımın tadını çıkarırdım. Tamamen özgür serbest olduğun için bir şey öğrenmek için bir amaç doğrultusunda hareket etmeden öğrenebilmenin tadını çıkarırdım. Ve daha fazlası... İnsan oğlu her zaman en iyisini ister. Burada anca bizim çenemiz yoruluyor. :)

İskandinav ülkelerine göç ederdim, eğitimime para ayırır, ev alır, araba alır, Greenpeace'e bağış yapar ve tüm engelli insanlara gerçekten yardım eden kuruluşlara para bağışında bulunurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı