50 TL civarında Steam oyunu

Olmadığı ne malum dostum? Her zaman için belirtmekte yarar var. Hiç olmazsa sisteminin güçlü olduğunu belirtebilir.
Adamın sistemini ondan daha iyi mi biliyorsunuz yani? Bir engeli olsa sistem yetersizliğiyle alakalı belirtirdi herhalde. Sistemi düşükse her oyunu kaldıramayacağı için belirtmesi lazım, yüksekse değil. Dünya etrafınızda dönmüyor arkadaşlar, iyi sistemi olan insanların da olma ihtimalini düşünün.

Adamın sistemini ondan daha iyi mi biliyorsunuz yani? Bir engeli olsa sistem yetersizliğiyle alakalı belirtirdi herhalde. Sistemi düşükse her oyunu kaldıramayacağı için belirtmesi lazım, yüksekse değil. Dünya etrafınızda dönmüyor arkadaşlar, iyi sistemi olan insanların da olma ihtimalini düşünün.
Gizliden gizliye laf sokmaya mı çalışıyorsun? Sistemimi topladığım parayla hayatını satın alabilirim :D? Belirtmesi zorunlu olmamakla beraber ben dahil bazı kişilerin sisteme göre önermesi yüzünden meraka düştüm. Galiba arkadaşın paralı avukatısın? Adamın yapmadığını sen yapıyorsun. İyi Sosyaller daha yorum yapmıyorum

Gizliden gizliye laf sokmaya mı çalışıyorsun? Sistemimi topladığım parayla hayatını satın alabilirim :D? Belirtmesi zorunlu olmamakla beraber ben dahil bazı kişilerin sisteme göre önermesi yüzünden meraka düştüm. Galiba arkadaşın paralı avukatısın? Adamın yapmadığını sen yapıyorsun. İyi Sosyaller daha yorum yapmıyorum
Dostum sidik yarıştırmaya çalışırken kendini rezil etmişsin. 😀 Hayatın boyunca patates bilgisayarında oyun oynadığın ortada ki; iyi bilgisayarı olan birinin olma ihtimali dahi sana zor geliyor. Tüplü monitörünü de al uzaklaş buradan. O tekme açarak açtığın bilgisayarının değeri senin için dünyalara bedeldir elbet, ben bir toz tanesi kadarımdır onun yanında. 😀

Senin yaşadığın eksiklikleri ve aşağılık duygusunu bastırmak için değil bu forum, bence de yorum yapmasan iyi olur. 😎

Yeni konular

Geri
Yukarı