50 TL fark için Mileni.com'a geçilmeli mi?

yomraliahmet

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

1 yıl önce TTNET VDSL internet bağlattım. Taahhüdüm bitiyor, yeni kampanya ve paketlere bakıyorum şu an ödediğim paradan da yüksek. Benzer paket için Mileni.com ile arasında 50 TL fark var. Altyapının sağladığı en yüksek hız 50 Mbps.

Nasıl hareket etmem daha mantıklı olur?

Teşekkürler.

Muhatap bulamadığınız zaman çok başınız ağrır. TTNET kullanmaya devam edin veya alt yapınız hangi firmaya aitse direkt olarak o firmadan internet alın. İşin içine aracı firmalar girmediği zaman ping oranınız da azalıyor.

Merhaba arkadaşlar,

1 yıl önce TTNET VDSL internet bağlattım. Taahhüdüm bitiyor, yeni kampanya ve paketlere bakıyorum şu an ödediğim paradan da yüksek. Benzer paket için Mileni.com ile arasında 50 TL fark var. Altyapının sağladığı en yüksek hız 50 Mbps.

Teşekkürler.

Ben 5 aydır Millenicom kullanıyorum. Şu ana kadar ara ara, özellikle gece saatlerinde, altyapı sağlayıcısının çalışmaları sebebiyle kısa süreli internet kesintisi dışında bir problemle karşılaşmadım. Altyapım ADSL2+ olmasına rağmen ping değerleri de gayet düşük. Genellikle 9 ping alıyorum. Türk telekoma göre kesinlikle çok daha iyi diyebilirim. Eğer 1 ay ücretsiz internet kazanmak isterseniz de yardımcı olabilirim. Discord adresim; celilemre#8638. Discord'umu vermemin sebebi ise rastgele bir kampanya kodu ile yapmıyorlar bu kampanyayı iletişim halinde olmak gerekiyor.

Bende Millenicom kullanıyorum arada kopma oluyor ancak benim hat eski olduğundan memnun sayılırım tavsiye ederim yıldız vermem gerekirse 3 olurdu kesinlikle.

Merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler.
Millenicom ben kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Müşteri hizmetleri teoride var ama pratikte yoklar. Size 1. tavsiyem Comnet, 2. alternatif olarak TurkNet düşünebilirsiniz. TurkNet'te 99 TL'ye 50 Mbps indirme, 8 Mbps da yükleme hızlarına sahip paketi alabilirsiniz. Daha sonra isterseniz, hat değerlerinize göre DSLAM kilidinizi de kaldırarak hızınızın 75 veyahut 88 Mbps gibi hızlara da yükseltilmesini destek kaydı açarak isteyebilirsiniz.

Geri
Yukarı