50 TL hoparlör önerisi

HD4450

Kilopat
Maksimum 50 TL'ye hoparlör önerir misiniz? Oyun için değil film izlemek için falan. Monitörun hoparlörü sıkıntılı, anakart güncellemesi lazım ama elektrik çok gidiyor bizim burada. Ondan dolayı yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 50 TL'ye hoparlör önerir misiniz? Oyun için değil film izlemek için falan. Monitörun hoparlörü sıkıntılı, anakart güncellemesi lazım ama elektrik çok gidiyor bizim burada. Ondan dolayı yapamıyorum.
Letgo’ya bakabilirsiniz, bu dönemde zor bulursunuz. Bulursunuz ama o da küçük bir şey olur, işe yaramaz. Ben zamanında Creative 2+1 sistemi, birisinden 100’e almıştım.

A-101'de 39 liraya satılan bir ürün vardı kalmamış ise Migros'da da var. Avuç içi kadar iki adet o da 49 lira olması lazım epey iyi gibiydi.

Çok iyi düşen bir model hem Bluetooth hem kablolu

Letgo'ya bakabilirsiniz, bu dönemde zor bulursunuz. Bulursunuz ama o da küçük bir şey olur, işe yaramaz. Ben zamanında Creative 2+1 sistemi, birisinden 100'e almıştım.

Çok işe yaramasına gerek yok filmdeki ve videolardaki sesleri duymama gerek yok 1 2 tane hoparlör olsun yeter ses sistemi istemiyorum :D

Geri
Yukarı