50 TL Mikrofonlu Kulaklık Önerisi

Cihat Uğurlu

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
CNC ve Forklift Opr.
Eğer kulaklığınız Samsung ya da Apple'ın kutu içerisinden çıkan orijinal ürünüyse ya da o ayarda bir kulaklık ise bahsettiğiniz aparat ile kullanmanızı öneririm. Evet o aparat ile kulaklık ve mikrofon işlevini aynı anda çalıştırabilirsiniz. Rampage'e para vermenizi önermem. Hele düşük bütçeli ürünleri gerçekten çok düşük kalitede oluyor.

Üstteki kulaklıktan çok bir şey beklenmiyorsa alınabilir. Uzun süre dayanır mı sanmıyorum ama fiyatı belli zaten. Diğer sorun için bilgim yok.
Sadece TS üzerinden konuşma sağlayacağım. Fazla para vermek istemedim ama konu Rampage olunca korkuyorum :) Teşekkür ederim.

Eğer kulaklığınız Samsung ya da Apple'ın kutu içerisinden çıkan orijinal ürünüyse ya da o ayarda bir kulaklık ise bahsettiğiniz aparat ile kullanmanızı öneririm. Evet o aparat ile kulaklık ve mikrofon işlevini aynı anda çalıştırabilirsiniz. Rampage'e para vermenizi önermem. Hele düşük bütçeli ürünleri gerçekten çok düşük kalitede oluyor.
Rampage'e para vermek, içimden hiç gelmiyor zaten. Hazırda orjinal Samsung kulaklığım bulunuyor. Bu aparatların kalite vs. farkı bulunuyor mu?

Bu aparatlarda çip bulunuyor mu bilmiyorum açıkçası. İçlerinde çip bulunuyorsa kalite farkları olabilir. Sadece kablo işlevi görüyorsa kalite farkı oluşmaz. Araştırmanızda yarar var.

Bu aparatlarda çip bulunuyor mu bilmiyorum açıkçası. İçlerinde çip bulunuyorsa kalite farkları olabilir. Sadece kablo işlevi görüyorsa kalite farkı oluşmaz. Araştırmanızda yarar var.
Diğer alternatifi bilmediğim için cevap veremedim. Rampage önermek benim de içimden geçen bir şey değil :) Orijinal iyi bir kulaklık varsa ve diğer seçenek oluyorsa daha hoş olur.
Kesinlikle aparat olayına bakacağım. Yorumları görünce fikrim net belli oldu.

27_025403_www.hepsiburada.com.png

Ben Gaming Istanbul'da standda görüp deneyip Sades'in TPower diye bir kulaklığını aldım. 7.1 değil ama Rampage yerine az daha koyup onu almanı öneririm. Rahat kulaklık, ses de mikrofon da hiç fena değil..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı