50 TL mouse önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Işıklı klavye aldım geçenlerde 120'ye. Philips bozuldu, ben de 150 TL daha koyup mekanik aldım ışıksız ama memnunum.

Hocam benim attığım mouse de arcibi var hocam.

Şaka bir yana kendim kullandığım iyi bir mouse idare etmelik alınabilir.

ArCiBi MoRuQ ıŞıKlI mIşIkLı.

Maadem o kadar çok ışık istiyorsunuz Trust GXT 105 21683 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şunu al geç.

Yukarıda benimkisinin DPI'sı daha fazla demişsin ama bu mouselerde DPI ve ışık kaliteyi belirtmiyor. Gören sanacak 5000, 2600 DPI olarak kullanabileceksin.

Zaten bütçe düşük adam akıllı öneride buluyoruz, RGB'den vaz geçemem ben, çok ışık istiyorum, parıldasın, ne kadar kalitesiz olsa da ışık olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu al geç dedim 35₺ para değil renk renk değişiyor.

Çok istiyorsan al o X7'yi parmaklarını kaşırken büyük zevk alırsın.

Arcibi moruq ışıklı mışıklı.

Maadem o kadar çok ışık istiyorsunuz Trust GXT 105 21683 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şunu al geç.

Yukarıda benimkisinin DPI'sı daha fazla demişsin ama bu mouselerde DPI ve ışık kaliteyi belirtmiyor. Gören sanacak 5000, 2600 DPI olarak kullanabileceksin.

Zaten bütçe düşük adam akıllı öneride buluyoruz, RGB'den vaz geçemem ben, çok ışık istiyorum, parıldasın, ne kadar kalitesiz olsa da ışık olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu al geç dedim 35₺ para değil renk renk değişiyor.

Çok istiyorsan al o X7'yi parmaklarını kaşırken büyük zevk alırsın.

Hocam içinizi dökmüşsünüz bunu okurken ben bile rahatladım yüksek ihtimalle arkadaş ışıklı bir Mouse'ın daha iyi olacağını düşünüyor bana kalırsa ışıklı Turbox önerin geçin uğraşmaya değmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı