50 TL uçlu kalem önerisi

Mr.ery

Hectopat
Evet sorum başlıktaki gibi 40-50 TL civarı (duruma göre 10-20 TL daha fazla olabilir) kalem arıyorum 2 şartım var sadece.
1.uzun gitmesi yani sağlam olması.
2.uzun yazımlarda elimi ağrıtmayacak.
Cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.
Not: Görünüşün de önemli fazla olmasa da var yani çok çocuksu olmasın lütfen.
-Cevap yazanlara teşekkürler.
Not2: Ders için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grip 2011 kullanıyorum. İnce kalemler elimi uzun sürede ağrıttığı için Grip'in kalınlığı bana ideal geliyor. Eğer alırsan sana tavsiyem; 2010 model, renkli olanlarından alma. Malzemesi daha kalitesiz ve istemediğin gibi çocuksu duruyor bence. 2011 olduğundan emin ol.
Not: Bunu söylemem yasak mı bilmiyorum ancak turuncu forumdaki "Kalemler Hakkında Her Şey" adlı konuya bakmanı öneririm.

Rotring Rapid rapid.png

Grip 2011 kullanabilirsiniz. Uzun süren yazılarda eli acıtmıyor. Uç kırma olayı da yok. Trendyol indiriminde ₺30 'ye almıştım.

Grip 2011 kullanıyorum. İnce kalemler elimi uzun sürede ağrıttığı için Grip'in kalınlığı bana ideal geliyor. Eğer alırsan sana tavsiyem; 2010 model, renkli olanlarından alma. Malzemesi daha kalitesiz ve istemediğin gibi çocuksu duruyor bence. 2011 olduğundan emin ol.
Not: Bunu söylemem yasak mı bilmiyorum ancak turuncu forumdaki "Kalemler Hakkında Her şey" adlı konuya bakmanı öneririm.

Hocam link var mı?

Geri
Yukarı