50 TL ve altı oyun önerisi

trevor_philips

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynama isteğim azaldı. Oyun oynayasım pek gelmiyor eskisi gibi, o yüzden şöyle basit uzun saatler oynayabiliceğim hikayeli veya hikayesiz oyun önerirseniz sevinirim. Hikayesiz olsa daha iyi olur.
BeamNG Drive tarzı stres atmalık oyunlar da olabilir.
Not: Witcher 3, Dying Light, Forza bende var.

Detroit: Become Human oynadım en son. Hiç tarzım olmamasına rağmen çok beğendim.
Tavsiye ederim. Bunun için 20 TL bütçenizi aşmanız gerekiyor ama kesinlikle değecektir.

Çerezlik oyun arayışı içerisindeyseniz de Chivalry 2 önerebilirim. Bunun için de 20 TL bütçe aşıyor ama. :(

Detroit: Become Human oynadım en son. Hiç tarzım olmamasına rağmen çok beğendim.
Tavsiye ederim. Bunun için 20 TL bütçenizi aşmanız gerekiyor ama kesinlikle değecektir.

Çerezlik oyun arayışı içerisindeyseniz de Chivalry 2 önerebilirim. Bunun için de 20 TL bütçe aşıyor ama. :(

Detroit'i oynadım ben de bayıldım gerçekten.
Satisfactory nasıldır mağaza da denk geldim.

Steam de oyun alırken sunu fark ettim sepete ekleyince kart kazanırsınz diyor ve kart başına 86 TL gibi bir şey yazıyor bu tam olarak nedir?

Oyun oynama isteğim azaldı. Oyun oynayasım pek gelmiyor eskisi gibi, o yüzden şöyle basit uzun saatler oynayabiliceğim hikayeli veya hikayesiz oyun önerirseniz sevinirim. Hikayesiz olsa daha iyi olur.
BeamNG Drive tarzı stres atmalık oyunlar da olabilir.
Not: Witcher 3, Dying Light, Forza bende var.
Stardew Valley öneririm. Tam kafa dağıtmalık oyun.

Geri
Yukarı