50 TL Wi-Fi Adaptörü Önerisi

Nomasko

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Dünden itibaren Superonline'a geçmiş bulunmaktayız. Yetkililer yeni modem taktılar. 5 GHz frekans değerine sahip 802.11AC modem kuruldu. Telefondan 104 Mbit hız alırken masaüstü bilgisayarımda 10 Mbit hız alıyorum. Wi-Fi alıcım eski olduğundan 5 GHz frekans değerinde modemi görmüyor ve bu yüzden yeni adaptör almaya karar verdim. Bilgisayar ile modem arasında 1 duvar var fakat birbirlerine yakın sayılırlar çünkü modem kapı girişinde. Bütçem en fazla 50 TL önerilerinizi bekliyorum :)

Telefondaki hız;

IMG_2022.PNG

Masaüstü bilgisayardaki hızım;

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da olur fark etmez dark da güzel bir markadır.

Dark ve Everest kalitesiz. Uzun ömür ve f/p için TP-Link öneririm. Ayrıca 50 TL seviyesinde AC adaptör bulman zor. WD8200(2.4 GHz) veya Archer T2U(5 GHz) alabilirsin.

Ben 3 yıldır kullanıyorum ve çok da memnunum :)

Bu da olur fark etmez dark da güzel bir markadır.

Ben 3 yıldır kullanıyorum ve çok da memnunum :)
Ben de 1 yıldır Everest klavye kullanıyorum ve arada kendini kitliyor. Everest tamamiyle şans işi ama şuana kadar TP-Link'in ucuz seviyede ne kadar ürününü aldıysam sıfır sıkıntı kullanıyorum: AP, modem, adaptör, switch, extender.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı