50 TL Yaka Mikrofonu Önerisi

Makaleler
1
Yer
Antalya/Alanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bir yaka mikrofonuna ihtiyacım var. Çeşitli kısa filmlerimizde kullanacağız. Öyle çok profesyonel değiliz. Daha 7.sınıfız ama şahsen çok ilgiliyim videoya çekmeye. Ama artık bir mikrofona ihtiyacım var. Telefona bağlayacağım mikrofonu. Bütçe olarak fazla bir meblağ harcayamam ne yazık ki. Temiz bir ses almak istiyorum. Tabii bunun için dip sesi tabii ki temizleyeceğim. 50 TL'ye kadar iyi bir şey önerebilir misiniz ? Ama dersiniz ki o bütçeye bulamayız, biraz artırabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Konu güncel arkadaşlar.

Bence 50 TL cebinde kalsın. O fiyata istediğin performansı verecek bir mikrofon bulman zor. Telefon mikrofonunu kullan, nede olsa telefon "konuşmak" için üretilmiş, kameranın görüş açısı dışından kayıt ederek ve ya düblaj yaparak (ki zordur) sesi çok daha iyi alabilirsin.

Bütçemi artırabilirim. Lakin en düşük fiyata en iyi performansı almak istiyorum. Dublaj konusunu yapabilirim merak etmeyin. Video ses senkronizasyonunu yapabilirim yani.

Bütçemi artırabilirim. Lakin en düşük fiyata en iyi performansı almak istiyorum. Dublaj konusunu yapabilirim merak etmeyin. Video ses senkronizasyonunu yapabilirim yani.
Bir tek onu yapmak yeterli değil, düblaj yaptığında sahnede kaybedeceğin sesleri doğru bir şekilde geri getirebilmek önemli olan.

Arkadaşlar bana yardımcı olmak istiyorsunuz biliyorum ama lütfen sadece öneride bulunun.
Dostum bütçeni 10 lira aşabilirsen şu markaya göz atmanı tavsiye ederim,
Weisre Wm-101A Profesyonel Kablosuz Yaka Mikrofon Fiyatı
Şu telefona takılan mikrofonlar var ya, onlardan olursa daha iyi olur kardeşim. Çünkü kısa filmde bu gözükmese güzel olur. Ama galiba bunun girişi telefona takılabilir (?) Ama ürün hakkında kötü yorumlar varmış. Belki de başka bir şey almalıyım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı