50 TL'ye alınan CoD MW2 kütüphaneye gelmedi

• Konuyu başlatan Manie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 653

Manie

Centipat
Daha fazla  
Az önce nostalji yaşamak için Steam'den CoD MW2 aldım fakat para çekilmesine rağmen oyun kütüphaneme gelmedi, bu sorunu nasıl çözebilirim bilen var mı?

1665060701123.png

Online ödeme açık olmayabilir, harcama limitin 50TL'nin altında olabilir, bakiye yetersiz olabilir bunları kontrol edin.

Önceden çok kez harcama yaptım bakiyeyide her fırsatta kontrol ediyorum ilk defa boyle bir sorun yaşadım, umarım yakın zamanda çözülür.

Ödeme kabul edilmedi yani ödeme yapıldı ama Steam kabul etmedi. 12-48 saate iade gelir hocam. Geçen yaşadım.

Online ödeme açık olmayabilir, harcama limitin 50TL'nin altında olabilir, bakiye yetersiz olabilir bunları kontrol edin.

İnternet alışveriş kapalı olsaydı daha satın alırken bankanızla görüşün hatası verirdi.

Ödeme kabul edilmedi yani ödeme yapıldı ama Steam kabul etmedi. 12-48 saate iade gelir hocam. Geçen yaşadım.

İnternet alışveriş kapalı olsaydı daha satın alırken bankanızla görüşün hatası verirdi.

Sağ olun hocam peki iade gelince tekrar satın alma işlemi yapsak yine aynı hata ile karşılaşır mıyız biliyorsanız çok yardımcı olur.

Sağ olun hocam peki iade gelince tekrar satın alma işlemi yapsak yine aynı hata ile karşılaşır mıyız biliyorsanız çok yardımcı olur.

Sanal kart oluşturup deneyebilirsiniz. Ama önerim olmaz ise ininal indirip oraya para yatırıp almaktır (3-4TL komisyon keser)

Sanal kart oluşturup deneyebilirsiniz. Ama önerim olmaz ise ininal indirip oraya para yatırıp almaktır (3-4TL komisyon keser)

Sağ olun iyi günler :)

Bugün yine baktım ne para gelmiş, ne de oyun 2 güne gelir değil mi hocam hiç gelmeyecek diye tedirgin olmaya başladım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı