50 TL'ye Kadar Ev İnterneti Tarife Önerisi

12 ay taahhütlü

HızAylık Toplam Kullanım MiktarıKampanya Fiyatı*
25 Mbps Esnek Paket25 GB59,90 TL

Turkcell Fiber Esnek paketinizde aynı fatura ayı içinde 25GB kullanıma ulaştığınızda siz herhangi bir işlem yapmadan 10 TL karşılığında paketiniz bir üst kademeye otomatik geçerek ek 25 GB kullanım hakkına sahip olursunuz. Paketiniz kullanımınıza göre aynı ay içinde aşağıdaki tabloda belirtildiği şekilde limitsiz internet kullanımına kadar esner. Bir sonraki ay yine 25GB paketinizle başlarsınız.

���
HızAylık Toplam Kullanım Miktarı **Aylık Toplam Kampanya Fiyatı*
25 Mbps Esnek Paket25 - 50 GB arası69,90 TL
50 - 75 GB arası79,90 TL
75 - 100 GB arası89,90 TL
100 GB ve üzeri (Limitsiz)99,90 TL

25 GB aştığında 10 TL fiyat faturaya eklenerek üst pakete 70 TL oluyor, 75 GB kullandığın zaman 80 TL oluyor, 90-100 diye gidiyor. Sana tavsiyem sahtekar kelime oyunu yapan Turkcell, Turk Tekekom ve daha şebekesi çekmeyen çöp vodofone gibi firmalara geçmeyi bırak tamamen unutman olacaktır. 56 TL Netspeed 16 Mbps senin için biçilmiş bir kaftan. Ben 35 Mbps kullanıyorum AKN'de kalktı mis gibi, e tabi fiyat performans olarak teknik hizmet ve müşteri hizmetleri bilgisi 0 ama sorun olmuyor olunca da göze batmıyor idare ediyorsun hallediliyor yani. Bu arada benim attığım ADSL sınırısz 16 Mbit senin söylediğin Fiber ve aklı olmayan kerizleri yeme paketi sana demiyorum yanlış anlama dolandırıcı olduklarını söylüyorum.
Tavsiyen için çok teşekkür ederim. Öyle bir şey olduğunu fark etmemiştim. Bahsettiğin paketten alacağım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı