50 TL'ye Kule Tipi İşlemci Fanı İnceleme

Yanlış okumadınız ilk başta bende şaşırdım ama cidden gerçek. Stok fandan sıkıldığım için değiştirmek istedim bunu buldum. Her yeri çince ve yan taraftaki yazıları görünce güldük. Altında 2 adet bakır boru var. Isı değerleri aşağıda. Sorularınızı bekliyorum. ( Prime95 testi yapmak isterdim fakat dayanamadı)
PSX_20180829_234223.jpeg

Güldüren kısım.

PSX_20180829_234344.jpeg
Sistemde böyle duruyor.
PSX_20180829_234650.jpeg
PSX_20180829_235035.jpeg

Kontrol edilemiyor fakat sessiz çalışıyor.
PSX_20180829_235459.jpeg

Son düzenleme:
Bu ürünün yuksekliği gercekten 14 cm mi ? Kutuda yazan değer benim kasa mini tipte sığmaz diye şüphem var, üstündeki fan 9cm 8cm? Ses oranı nasıl kaç RPM'de dönüyor? Ucuzundan bir fana ihtiyacım var da sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki stok fana gore sesi nasıl fazla mı az mı? 2200 RPM de devamlı dönen fan biraz fazla ses yapar gibime geliyor da cevap için sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü bende aldım beğendim tavsiye ederim,fiyatına gore çok iyi bööööğlemeye başlayan stok fanın yerine aldım gayet iyi boşta 4-5 derece yükde 9-10 derece farketti ayrıca anakart chipi ısısı bile düştü,1150 socketede sıkıntısız oluyor, ürünü tanıtan arkadaşa tşk ,tek eksiği 4 pin olmayıp pwm ayarlayamamak ama bu fiyata o özellik zor zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı