50 TL'ye Online oyun önerisi

Rust'ta optimizasyon problemi var. Nasıl bir performans alacağının garantisi yok. Tamamen Rus ruleti oynamış olursun.

PUBG var yazmayı unutmuşum başka önerebilirmisin mesela cod gibi
rust nasıl almalımıyım ?
rust nasıl sizce
Rust bana kalırsa muhteşem bir oyun. Grafikleri oynanışı falan efsane. Kesinlikle alabilirsin zaten şuan güzel bir indirimde. Onun dışında The Division, Just Cause 3, The Forest, Witcher 3 ve Dying Light öneririm.

Rust'ta optimizasyon problemi var. Nasıl bir performans alacağının garantisi yok. Tamamen Rus ruleti oynamış olursun.
Eskiden öyleydi ama ben şuan böyle bir sorun yaşamıyorum ve bilgisayarım çok yüksek bir bilgisayar değil. Ayrıca böyle bir sorun olursa oyunu geri iade eder bu kadar basit.

1015 saat Rust sürem var biraz aydınlatayım seni. Oyun yaklaşık 1.5 yıl öncesine kadar harikaydı. Her güncellemede çok güzel sistemler geliyordu fakat son 1.5 yılda öyle saçma şeyler getirdiler ki oyunda arkadaşın yoksa tek başına hiçsin artık. Son güncellemeler ile bazı sistemleri solo oynayanlar için kolaylaştırdılar ama artık o eski zevk yok. Bir serverda hep 4-5 kişilik gruplar takılıyor tek başına bir şey yapamıyorsun artık.

O problem son güncelleme ile kalkmamışmıydı ?
1015 saat Rust sürem var biraz aydınlatayım seni. Oyun yaklaşık 1.5 yıl öncesine kadar harikaydı. Her güncellemede çok güzel sistemler geliyordu fakat son 1.5 yılda öyle saçma şeyler getirdiler ki oyunda arkadaşın yoksa tek başına hiçsin artık. Son güncellemeler ile bazı sistemleri solo oynayanlar için kolaylaştırdılar ama artık o eski zevk yok. Bir serverda hep 4-5 kişilik gruplar takılıyor tek başına bir şey yapamıyorsun artık.
Solo veya Duo sunucuları da var istersen.

Son düzenleme:
O problem son güncelleme ile kalkmamışmıydı ?

Solo veya Duo sunucuları da var istersen.
Son güncellemesi hakkında tam olarak herhangi bir bilgim yok. Eğer düzeldiyse ben de alırım. Eğer bu konu hakkında bilgi sahibiysen beni aydınlatabilir misin?

Son güncellemesi hakkında tam olarak herhangi bir bilgim yok. Eğer düzeldiyse ben de alırım. Eğer bu konu hakkında bilgi sahibiysen beni aydınlatabilir misin?
Bende kulaktan duyma olarak söylemiştim. Ayrıca bende RX460 ekran kartı var, hiçbir sıkıntı olmuyor oynarken. Tek sıkıntı sunucular çabuk ölüyor. Örneğin ilk gün 100 kişi varsa 2.gün en fazla 30 kişi oluyor. Bu dediğim genel olarak community sunucuların %70 inde olur. Resmi sunucularda bir sıkıntı olmuyor fakat onlarda ise klan sınırı olmadığı için karşına 10 kişi çıkarsa şaşırma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı