50 TL'ye Online oyun önerisi

Bende kulaktan duyma olarak söylemiştim. Ayrıca bende RX460 ekran kartı var, hiçbir sıkıntı olmuyor oynarken. Tek sıkıntı sunucular çabuk ölüyor. Örneğin ilk gün 100 kişi varsa 2.gün en fazla 30 kişi oluyor. Bu dediğim genel olarak community sunucuların %70 inde olur. Resmi sunucularda bir sıkıntı olmuyor fakat onlarda ise klan sınırı olmadığı için karşına 10 kişi çıkarsa şaşırma.
O konulara takılmam pek fazla. Optimizasyon çok kafamı karıştırıyor. Aslında arkadaşlarla oynanabilecek çok sağlam oyunlardan biri. Ama sistemler zaten orta düzey bilmiyorum yani kararsızlık diz boyu. Zaten öğrenci adamız para yok. Zar zor birkaç tane oyun alacaz günlerce araştırıyoruz.

Şuan Rise of the Tomb Raider oynuyorum. Bir önceki oyununu 1 hafta kadar önce bitirmiştim. Yaz indirimlerinde yine indirime girmiş. Bence oynanış videolarına biraz bakmalısın. İkisi birlikte yaklaşık 31 TL tutuyor, küsuratı ile birlikte geriye 18 lira kalıyor. Kalanla da Metro serisini alabilirsin ama yazdıktan sonra fark ettim bütçeyi 3,02 lira aşmışız.
Online diye belirtmişsin, alternatif olsun diye yazdım.

Şuan Rise of the Tomb Raider oynuyorum. Bir önceki oyununu 1 hafta kadar önce bitirmiştim. Yaz indirimlerinde yine indirime girmiş. Bence oynanış videolarına biraz bakmalısın. İkisi birlikte yaklaşık 31 TL tutuyor, küsuratı ile birlikte geriye 18 lira kalıyor. Kalanla da Metro serisini alabilirsin ama yazdıktan sonra fark ettim bütçeyi 3,02 lira aşmışız.
Online diye belirtmişsin, alternatif olsun diye yazdım.
İki oyununuda oynadım ve steamda var almayanlara tavsiye ederim

Age of Empires Definitive Edition al, kesinlikle başka oyun aramazsın, parasını sonuna kadar hakeden tek oyun bence, oyunu sadece windows store dan alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
O konulara takılmam pek fazla. Optimizasyon çok kafamı karıştırıyor. Aslında arkadaşlarla oynanabilecek çok sağlam oyunlardan biri. Ama sistemler zaten orta düzey bilmiyorum yani kararsızlık diz boyu. Zaten öğrenci adamız para yok. Zar zor birkaç tane oyun alacaz günlerce araştırıyoruz.
Ekran kartınız neydi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı