500.000 TL ile 600.000 TL arası sedan dizel araç önerisi

Ben sadece öneride bulundum. Ben de bunu önerdim. NFS'den bulmuşsam bulmuşum, sevmişim, önermişim. Ben bana beğenmeme atmana bir şey demiyorum. Neden attın, onu sordum. Ben sadece bu arabayı da alabilirsin demek istedim. Burada araba paylaşacaksan paylaş. Herkesin zevki kendine göre.
Anlıyorum ama beğenmeme atma sebebi çok açık bence.

Attığınız araç konu sahibinin belirttiği kriterlerin hiçbirine uymuyor. Saçma sapan bir öneri yapmışsınız. Öneri yapacaksanız kriterlere sadık bir öneri yapın bari. 2017, dizel denmiş siz 2005 model benzinli araba atıyorsunuz. Hadi onu geçtim, 316 zaten fiyasko motor. Zaten dediğiniz modifiye işleminde mantık hatası var bir kere. Fotoğraftaki M3 GTR Pre-Facelfit, siz gidip Facelift bebek yüz diye tabir edilen 2005 model E46'yı atmışsınız, parçalar nasıl uyacak?

Anlıyorum ama beğenmeme atma sebebi çok açık bence.

Attığınız araç konu sahibinin belirttiği kriterlerin hiçbirine uymuyor. Saçma sapan bir öneri yapmışsınız. Öneri yapacaksanız kriterlere sadık bir öneri yapın bari. 2017, dizel denmiş siz 2005 model benzinli araba atıyorsunuz. Hadi onu geçtim, 316 zaten fiyasko motor. Zaten dediğiniz modifiye işleminde mantık hatası var bir kere. Fotoğraftaki M3 GTR Pre-Facelfit, siz gidip Facelift bebek yüz diye tabir edilen 2005 model E46'yı atmışsınız, parçalar nasıl uyacak?

Ben bunu ve benzerlerini alacağım.
Bunu ne zaman yazdım acaba?

Megane 4 hoş araçtır. Alternatif olarak Cerato, Insignia, DTEC Civic, çok uzun boylu bir aile değilseniz Focus olabilir.

Mondeo'da alabilirsiniz bu arada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı