500-1000 TL arası kablosuz mouse önerisi

Auburntusk

Hectopat
Makaleler
3
İyi sosyaller, kablosuz, sade ama donanımlı bir mouse almak istiyorum. Özellikle Razer Viper Ultimate çok hoşuma gidiyor ama çok pahalı, gerek tasarım gerek özellik olarak bu ayarda bir şey olsa benim için daha iyi (delux önermeyin). Benim bulduğum modeller aşağıdaki gibi, özellikle MSI GM41 aklımı çok çeliyor hem standlı olması hem de Viper Ultimate'i andırması dolayısıyla, ama diğer attığım rakipleri de güçlü gibi. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Razer Basilisk X kullanıyorum öneririm ama arada bağlantı sorunu oluyor 2 yan tuş artı DPI tuşuna basılı tutunca düzeliyor haftada 1 2 kez yaşıyorum sorunu. Ama kullanırken değil boş dururken kopuyor etkilenmiyorum.

Razer Basilisk X kullanıyorum öneririm ama arada bağlantı sorunu oluyor 2 yan tuş artı DPI tuşuna basılı tutunca düzeliyor haftada 1 2 kez yaşıyorum sorunu. Ama kullanırken değil boş dururken kopuyor etkilenmiyorum.

Hocam Basilisk X'in tutuşu rahat değilmiş gibi görünüyor + pil takınca ağırlığı nasıl? Ve açıkçası pilli değil şarjlı bir alternatif arıyorum

Bu mu logitech 305 mi ?
Basilisk hakkında çok şikayetler var double click, bağlantı kopması vs. Sanırım çok şans işi bu mouse. Bağlantı neyse ama double click ve sağ tuş sorunu çokca görünmekte.

Bu mu logitech 305 mi ?
Basilisk hakkında çok şikayetler var double click, bağlantı kopması vs. Sanırım çok şans işi bu mouse. Bağlantı neyse ama double click ve sağ tuş sorunu çokca görünmekte.
Ben Razer tercih ettim, Bluetooth özelliği olması benim için rahatlık çünkü. Malzeme kalitesi olarak Logitech'ten çok az geride gibi ama ergonomik ve kaliteli buldum.

Bağlantı kopma sorununu 1-2 kez bluetooth modunda yaşadım, uzun süre kullanmadığım zamanlarda oldu sadece(2-3 saat ), DPI tuşuna basınca düzeliyor. Sanırım pil tasarrufu için yapıyor bunu.

G305 yerine bunu aldığım için memnunum şimdilik. 1 haftadır kullanıyorum.

Bu mu logitech 305 mi ?
Double click yaşamadım bağlantı sorunu üstte dediğim gibi. Ancak sağ tık sorununu duymamıştım daha önce onu G305 için diyorlardı sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı