500-1000 TL kulak üstü kulaklık önerisi

borisyeisar

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bilgisayarımda kullanmak için kulaklık bakıyorum. Ses kasmaya ihtiyacım olacak oyunları oynamıyorum ve sesi güzel olursa oyundan çok müzikte kullanırım. Bu nedenle oyun kulaklığı olmayan önerilerinize de açığım.

Siz de @Merdt hocam ile aynı taraftasınız.😃

Aslında hocam ilk övdükten sonra biraz baktım ve güzel geldi. Daha güzel öneri gelmezse aklımda bu var zaten.

Yarı açık bir kulaklık dışarıda kullanırken dışarı ses verecektir bir o kadar da dışarı verecektir sesi haberiniz olsun derim.

Behringer BH470 bakabilrisiniz arkası kapalı bir model olarak. Amma velakin bunu alırken mikrofonu olmadığını da göz önünde bulundurun.

Siz de @Merdt hocam ile aynı taraftasınız.😃

Aslında hocam ilk övdükten sonra biraz baktım ve güzel geldi. Daha güzel öneri gelmezse aklımda bu var zaten.
Benim tavsiyemi dinleyerek aldı zaten. :D Şimdilik oldukça memnun inşallah öyle devam eder.
Bütçe daha geniş yelpazede olsa, seçenekler çoğalır fakat 2000 liraya kadar HD681'in pek de bir rakibi yok açıkçası.

Arkadaşlar bilgisayarımda kullanmak için kulaklık bakıyorum. Ses kasmaya ihtiyacım olacak oyunları oynamıyorum ve sesi güzel olursa oyundan çok müzikte kullanırım. Bu nedenle oyun kulaklığı olmayan önerilerinize de açığım.

Oyuncu kulaklığı müzik içinde kullanılabilir. Alacaksanız 20-20KHz almayın. Kablosuz tavsiyem buyurun. Bluedio Victory V2 Kulaklık bu da kablolu tavsiyem Steelseries Siberia 200 Kulaklık

Oyuncu kulaklığı müzik içinde kullanılabilir. Alacaksanız 20-20KHz almayın. Kablosuz tavsiyem buyurun. Bluedio Victory V2 Kulaklık bu da kablolu tavsiyem Steelseries Siberia 200 Kulaklık

Ek olarak https://www.hepsiburada.com/steelse...ntendo-switch-ve-mobil-uyumlu-p-hbv00000l4eno superlux HD681 modelide çok iyidir.

Son düzenleme:
Hocamın önerisi ile aldım. PC'deki on-board ses kartı da kötüydü, HD681 gelmeden önce bir de sarı siteden Creative SoundBlasterX G1 USB ses kartı aldım. İkisi muhteşem uyum sağladı ama bu kulaklık o kadar efsane ki muhtemelen on-board ses kartı ile de iyi bir kalite sunacaktır.

Hatta ekstra bass istiyorsanız da HD681 EVO bakabilirsiniz. Ama bence HD681'inki tam kararında. Ne az ne çok.
Sınıfımdan bir arkadaşıma da tavsiye ettim HD681'i, bir de BT istedi sporda kullanayım diye. Jabra Elite 3 aldırttım onun için de. Şarj edesim gelmiyor HD681'i kullandıktan sonra dedi. (Ki Jabra alıp memnun olmayan da görmedim bu güne dek. O kadar iyi yani.)

Geri
Yukarı