500-1000 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Benim tavsiyemi dinleyerek aldı zaten. :D şimdilik oldukça memnun inşallah öyle devam eder.
Bütçe daha geniş yelpazede olsa, seçenekler çoğalır fakat 2000 liraya kadar HD681'in pek de bir rakibi yok açıkçası.

Var kendisinin kardeşi denilebilecek SR850 var bence daha dengeli profili var ama HD681 bassları neticesinde daha bir dolu geliyor.

Bir de HD 668B var çoğu kişi daha iyi olduğunu söylemekte HD 668B'nin ama kafa bant yapısı sebebiyle tercihim değil ve 56 ohm olduğundan dolayı da ses kartı veya DAC ister.

Hatta ekstra bass istiyorsanız da HD681 EVO bakabilirsiniz. Ama bence HD681'inki tam kararında. Ne az ne çok.

EVO alınmasın bulunsa pahalı olmasını geçtim HD681 her türlü daha iyi. Realtek Audio Center üzerinden EQ ayarı ile bass arttırılabilir bilgisayar üzerinde.

Telefonda ise aynı şekilde Spotify'da bulunan EQ ayarı veya telefonların kendi EQ ayarları ile de arttırılabilir.

Var kendisinin kardeşi denilebilecek SR850 var bence daha dengeli profili var ama HD681 bassları neticesinde daha bir dolu geliyor.

Bir de HD 668B var çoğu kişi daha iyi olduğunu söylemekte HD 668B'nin ama kafa bant yapısı sebebiyle tercihim değil ve 56 ohm olduğundan dolayı da ses kartı veya DAC ister.
Elimde DAC yok maalesef. Olsa direk Sennheiser HD 559 yapıştırırım zaten.

Ayrıca initial D > all racing series der geçerim.

Elimde DAC yok maalesef. Olsa direk Sennheiser HD 559 yapıştırırım zaten.

AliExpress'ten 200- 300₺'ye 300-600 Ohm'luk DAC alınabilir.

İlgilenirseniz sarı sitede ikinci el güzel ses kartları var. Param güvende ile alıp sağlam çıkmazsa paranızı iade alabiliyorsunuz. Uygun fiyatlı bir seçenek olarak belki işinize yarayabilir.
Sağolun hocam. Biraz inceleyeceğim, eğer alabileceğim DAC'lardan iyi performans verecek bir ses kartı bulursam yönelirim o kısma. Sadece müzik amaçlı alacağım için DAC daha mantıklı sanırım. Oyunlarda özel bir şeye ihtiyaç duymuyorum.

Bunu da ayrıyeten sorayım: Ses kartları zaten DAC görevini de yaptığı için sadece DAC da alabilirim değil mi?

Sağ olun hocam. Biraz inceleyeceğim, eğer alabileceğim DAC'lardan iyi performans verecek bir ses kartı bulursam yönelirim o kısma. Sadece müzik amaçlı alacağım için DAC daha mantıklı sanırım. Oyunlarda özel bir şeye ihtiyaç duymuyorum.

Bunu da ayrıyeten sorayım: Ses kartları zaten DAC görevini de yaptığı için sadece DAC da alabilirim değil mi?

Zaten içlerinde ses kartları oluyor ve genelde kasanızda Type-C giriş varsa çok tatlı olur.

20.5AU $ 21% OFF|BGVP T01s USB DAC AMP adaptörü tip c/yıldırım için 2.5/3.5/4.4mm hi res ses kablosu Android iOS PC için kulaklık amplifikatörü PCM384|Dijital-Analog Dönüştürücü| - AliExpress

CX31993 varmış ve 600ohm kadar sürebiliyorum diyor bu DAC örnek olarak.

HD668b daha çok oyun için öneriliyor kullananlar daha beğendim diyor ama yine de size kalmış.

Ben olsaydım yine Hi-Fi 32Ohm'luk DAC alıp HD681 ile kullanırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı