500-1000 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1000

RedVoltage

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese,

500 ₺ - 1000 ₺ arasında bir değişken bütçem var. Kulaklıktan beklentilerimin arasındaki öncelik FPS oyunlarıdır. Devamında ise müzik, film gelecektir. Bu fiyat skalasında alabileceğim bir kaç kulaklığı araştırdım. Yine de sizden gelecek tavsiyeleri merakla bekliyorum. Kulaklığı önerirken neden önerdiğinizi ve belirttiğiniz kulaklığı neden tercih etmem gerektiğini detaylandırırsanız, bu konuyu daha sonra okuyacak olan arkadaşlara da bir nevi yardımcı olacaktır.

Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum.

Düzenleme;

Kingston HyperX Cloud HX-HSCL-SR Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Yukarıdaki ürünü araştırmalarım sonucu almayı düşünüyorum. Bu konuda fikri olan var mı acaba?
Konu için yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Bu arada laptop kullanıyorum. Buna göre bir öneri yaparsanız harika olur.

Son düzenleme:
Cloud Silver falan almayın. Blackshark V2 alabilirsiniz. Razer'ın yeni cıkardıgı dünyanın en kral kulaklıklarından. Rahat, terletmez, kaliteli.

Cloud Silver falan almayın. Blackshark V2 alabilirsiniz. Razer'ın yeni cıkardıgı dünyanın en kral kulaklıklarından. Rahat, terletmez, kaliteli.
Senin önerinden sonra kulaklığı araştırdım. İzlediğim video incelemeleri ve okuduğum yorumlara istinaden sanırım bu ürünü satın alacağım. Wifi destekli bir ürün almayı çok isterdim fakat arasında 900 - 1000 ₺ gibi bir fark var pro sürümü ile.

Teşekkür ederim önerim için.

Senin önerinden sonra kulaklığı araştırdım. İzlediğim video incelemeleri ve okuduğum yorumlara istinaden sanırım bu ürünü satın alacağım. Wifi destekli bir ürün almayı çok isterdim fakat arasında 900 - 1000 ₺ gibi bir fark var pro sürümü ile.

Teşekkür ederim önerim için.
Rica ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı