500-1000 TL SSD tavsiyesi

Bütçe
500-1000
Hocam F/P ürünü direk gözünüz kapalı alın geçin derim.

Anladım çok teşekkür ederim bir sorum daha olacak bu SSD'yi aldıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı takıp format mı atacağım sonra ekstra bir şeyi yok sanırsam değil mi?

Bir de NVMe diye bir seçenek varmış onların farkı nedir bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Anladım çok teşekkür ederim bir sorum daha olacak bu SSD'yi aldıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı takıp format mı atacağım sonra ekstra bir şeyi yok sanırsam değil mi?

Bir de NVMe diye bir seçenek varmış onların farkı nedir bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Hocam Kingston A2000 NVMe M.2 SSD.

Alıp attığım resimdeki porta takıp format atıp Windows kuracaksınız.

Dosya Ekleri

• afaf.png
    afaf.png
    60,2 KB · Görüntüleme: 23
Hocam Kingston A2000 NVMe M.2 SSD.

Alıp attığım resimdeki porta takıp format atıp Windows kuracaksınız.
Tamamdır yardımınız için teşekkür ediyorum sorular bitmiyor maalesef bir sorum daha olucak bundan önce formatı cd üzerinden atıyordum fakat cd falan artık eskidi windowsun şu an güncel olarak ayarlarında sıfırlama seçeneklerinden yapma şansım yok değil mi formatı yani illaki ya usb üzerinden ya da cd üzerinden yapmam gerekiyor bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz. Ayrıyeten de başka sitelerden windows 10 indirebilirsem link atma şansını var mı

Tamamdır yardımınız için teşekkür ediyorum sorular bitmiyor maalesef bir sorum daha olacak bundan önce formatı CD üzerinden atıyordum fakat CD falan artık eskidi Windows'un şu an güncel olarak ayarlarında sıfırlama seçeneklerinden yapma şansım yok değil mi formatı yani illaki ya USB üzerinden ya da CD üzerinden yapmam gerekiyor bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz? Ayrıyeten de başka sitelerden Windows 10 indirebilirsem link atma şansını var mı?

Hocam Windows nede kurulu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı