500-1400 TL Android Telefon Önerisi

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar 500-1400 TL Android Telefon önerir misiniz? İsteklerim şunlar :

• Facebook, Whatsapp gibi uygulamalara hiç bir şekilde kasmasın herkesle rahatça konuşabileyim.
  • Hiç bir oyunda sıkıntı çıkarmasın ve uzun süre de çıkarmasın.
  • Arayüz hiç bir şekilde kasmamalı.
  • Ayrıca görünüşü falan güzel olsun. Ben Galaxy Alpha alacağım ama başka alternatifler var mı diye araştırıyorum. Özellikle işlemci ve gpu bakımından. Alpha'yı çok beğendim görünüşü ve küçük oluşundan.

Şimdi diyeceksiniz çok şey istiyorsun ama az para vermiyorum 1400 TL az değil. Önerebileceğiniz telefon var mı? İstanbul Bilişim'den önerirseniz iyi olur orada ucuz. Garanti sıkıntı değil. Yada istediğiniz her yerden önerin ama mağazası olmalı.

Nexus 5'in özellikleri şuan ki oyunlar için gayet yeterli. Saf Android olduğundan dolayı Galaxy Alpha'dan daha fazla güncelleme alacaktır. Fakat Galaxy Alpha güzel cihaz.

Alpha alabilirsiniz gayet güzel şık bir telefondur. Sizi yarı yolda da bırakmaz.

Dün arkadaşıma istanbul bilişim'den nexus 5 32gb aldık. Saf android kullandığı için hiçbir takılma olmuyor. Ayrıca donanımsal olarakta gayet iyi bir telefon. Her tülü oyunu rahatlıkla oynatıyor. İsterseniz 16gb lg g3'te bakabilirsiniz tabi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı