500-550 klavye tavsiyesi

Bütçe
500-550
CK-350 öneririm. Burada önceden önerilmiş bütün Rampage Inca çöplerini unutun.
Sağ ol, başka öneriniz var mı bu olmazsa?

XPG Summoner bakabilirsin Black Friday'de düşebilir. Klavye güzel ama yazılım tarafı biraz sıkıntılı. Yazılıım tarafını dert etmezsen değerlendirebilirsin bence.
XPG Summoner çok hoşuma giden bir klavye zaten yumuşak bilek desteği ve ses tekerleği bulundurması açısından. Eğer bu bütçeye yakın düşerse (sanırım max 560 falan olur :I) şahane olur. Yazılım tarafı derken? RGB si düzgün çalışsın, istediğimde tek renk kırmızı olsun yeter makro falan çok kullandığım şeyler değil :).

Yazılımında buglar fazla mesela şu an klavyemi tanımıyor yazılım bir güncelleme öncesi tanıyordu ama onda da başka bir hata vardı sürekli error veriyordu. Bu tür hatalar var. RGB kısmı düzgün çalışıyor ama yazılımdan değil klavyeden ayarlayabiliyorum şu an. Yazılımdaki bugları düzeltirlerse tabi yazılımdan da ayarlanabilir.

Yazılımında buglar fazla mesela şu an klavyemi tanımıyor yazılım bir güncelleme öncesi tanıyordu ama onda da başka bir hata vardı sürekli error veriyordu. Bu tür hatalar var. RGB kısmı düzgün çalışıyor ama yazılımdan değil klavyeden ayarlayabiliyorum şu an. Yazılımdaki bugları düzeltirlerse tabi yazılımdan da ayarlanabilir.
Sadece itopya stoklarında bulabildim indirimli halde 800 TL ye. Düşer mi sence bu civara?

Geri
Yukarı