500-550 TL kasa önerisi

Bütçe
500-550

Eskalofrio

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Daha önce de bu başlıkta konu oluşturdum ancak bir türlü karar veremedim daha öncesinde Zalman N5 mf almayı düşünüyordum ancak yan kapak temperli cam olmadığı için vazgeçtim bütçeyi biraz daha arttırdım birçok seçenek var ancak karar veremiyorum ön paneli mesh olan 4 adet ARGB veya aargb fanı olan fanları kontrol edebileceğim kontrolcüsü olan veya kumandalı bir kasa almayı düşünüyorum önerileriniz bekliyorum.

4 adet ARGB fan, önü tamamen mesh fakat fiyatı 750 TL bu aralar herkese bu kasayı öneriyorum biliyorum bütçeni aşıyor ama bir bak :D.

Not: ARGB fanların tanesi 100 TL oluyor zaten 4 tane ARGB fan olunca fiyat 600-700'e fırlıyor :(.

RGB

A-RGB

Tavsiyem aquarius veya 100R. Ama diğerleri de gayet iyidir.

Bu kadar şeyin bir arada olması biraz zor. MSI alabilirsiniz. Ekstraları zamanla siz temin edersiniz ancak bu haliyle bile gayet hazır bir kasa.

Bu kadar şeyin bir arada olması biraz zor. MSI alabilirsiniz. Ekstraları zamanla siz temin edersiniz ancak bu haliyle bile gayet hazır bir kasa.

Hocam bu kasayı düşünüyorum aslında ancak içerisinde fanlar 4 pin PWM destekli ve anakartımdaki sys fan portu 3 pinli bağlantıları nasıl yapacağımı düşünüyorum inceleme videolarını izledim ancak değinilmemiş bilginiz var mı.

Geri
Yukarı