500-550 Watt Güç Kaynağı veya Güç Kaynağı + Kasa Önerisi

arslankaan99

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Freelancer
Herkese merhaba, en az Bronz sertifakalı 500 ila 550 Watt arası bir güç kaynağı önerir misiniz? Ya da dediğim şartlara uyan Kasa + PSU şeklinde bir şeyler de olur. Bütçem henüz belli değil. Ayrıyeten alacağım boş kasaya göre şekillenecek o yüzden her fiyattan güç kaynakları veya güç kaynağı + kasa atarsanız sevinirim.

Galiba size önerdiğim MB511 kasayı beğenmiştiniz.
Bu modele bakabilirsiniz Bronze değil ama gayet kaliteli.

Ya da direk böyle alabilirsiniz.

Galiba size önerdiğim MB511 kasayı beğenmiştiniz.
Bu modele bakabilirsiniz Bronze değil ama gayet kaliteli.

Ya da direk böyle alabilirsiniz.

Şöyle bir şey var şimdi hocam PSU seçimi kritik bir şey olduğundan sertifika olmasına dikkat etmeye çalışıyorum.En ufak dalgalanmada kasadaki bileşenler hasar alabilir açıkçası ondan korkmaktayım. 3200 liraya topladım kasa hariç sistemi ama bu 3200 liranın çöpe gitmesini istemem o yüzden paraya kıyıp sağlam bir güç kaynağı veya güç kaynaklı kasa almak istiyorum.
Şöyle bir şey var şimdi hocam PSU seçimi kritik bir şey olduğundan sertifika olmasına dikkat etmeye çalışıyorum.En ufak dalgalanmada kasadaki bileşenler hasar alabilir açıkçası ondan korkmaktayım. 3200 liraya topladım kasa hariç sistemi ama bu 3200 liranın çöpe gitmesini istemem o yüzden paraya kıyıp sağlam bir güç kaynağı veya güç kaynaklı kasa almak istiyorum.
300 TL güç kaynağı, 300 TL kasa diye kafamda hesap yapmıştım başlarda ama gelin görün ki bütçeyi aşıyor. Üstelik 40-50 lira bir fark ile değil 200-300 lira bir farkla

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı