500-600 TL bütçeye en iyi oyuncu kasası önerisi

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Mevcut kasam: Everest 706b 350w Midt Atx Siyah Kasa fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Alacağım bilgisayar masası: Hepsi Home Ninfa Bilgisayar Masası - Cordoba Fiyatı kasanın; alacağım bilgisayar masasına boyut olarak uymasını, SSD ve HDD yeri olmasını, USB 3.0 olmasını ve iyi bir hava akışı olmasını istiyorum. Bütçemi ve istediğim özellikleri belirttim, önerilerinizi bekliyorum.

Not: 2. attığımda sadece 120mm egzoz fanı bulunmakta ve ilk kasaya göre daha büyük olduğundan alacağın masa için biraz fazla büyük olabilir.

Son düzenleme:
İlk attığınız kasada birisi yoruma şöyle yazmış: ''Arkadaki Egzoz fanı içeri doğru alıyor dışarı atan hiç bi şekilde fan yok OEM hazır sistemde bu kasadan aldım ama egzoz fan var gözüküyor arkada ama havayı içeri alıyor yanlış takmıştır diye tersine çevirdim yine aynı''

Fan sadece tek bir yöne hava üfler, hazır sistemi toplayan arkadaş ters takmış olabilir. Yanlış takılmışta ters takılınca düzelmesi lazım. O yorumu yapan kişi muhtemelen hava akışı hissettiği için ters takmasına rağmen aynı olduğunu düşünmüştür.

İçinize sinen kasayı alın sonuçta siz kullanacaksınız. Hazır indirimdeyken diğer arkadaşların önerdiği kasayı da alabilirsiniz.

Geri
Yukarı